Президент Десни Володимир Левін обурений ситуацією довкола впровадження єдиного телевізійного пулу.

Не стільки самим існуванням телепулу, скільки методами Прем’єр-Ліги. Яку позицію з цього питання займає Десна і чого чекати далі – у коментарі президента чернігівського клубу.
Має свою думку пан Левін і щодо розширення УПЛ наступного сезону.

Володимир Левін, президент Десни:

Сьогодні ми перебуваємо у ситуації, якщо клуби виходитимуть з УПЛ, то ми побачимо виникнення двох Прем’єр-Ліг. Клуби через незаконний відбір у них прав (а клуби – приватна власність, і права на трансляції, відповідно, теж) вони боротимуться за себе і можуть припинити участь в УПЛ.

У скількох клубів забрали ці права?

Ще не забрали ні в кого, але у разі підписання це буде чотири клуби, або п’ять. Десна не підтримує неєвропейський шлях розвитку. Десна сьогодні вважає, що футбол має бути громадським. Десна не підтримує єдиного пулу в тому вигляді, в якому він є зараз. Десна підтримує єдиний пул лише у тому разі, якщо всі канали об’єднаються, це перше, а по-друге, це мають бути публічні трансляції для всіх у відкритому доступі.

Це рішення протирічить здоровому глузду рядового українця. Бо 90 відсотків людей позбавляються можливості дивитися футбол. Я проти того, щоб діти сьогодні пили пиво замітьс того, щоб грати у футбол. Я не розумію, навіщо сьогодні ми створюємо команди, я не розумію, чому в Україні сьогодні будуються стадіони. А ви розумієте?

Володимир Левін

Якими будуть ваші наступні дії у разі схвалення пулу?

Для цього у нас є суди, де ми обстоюватимемо свої права і права кожного українця та дитини, котра обов’язково має дивитися футбол.

Юридично клуби це все начебто підтримали, але фактично ні. Оскільки не зовсім правильно пройшов механізм голосування. Щоб правильно проголосувати з цього питання, коли Колос та Олександрія надіслали документи, необхідно було повторно поставити питання на голосування.

Але позиція Десни інша – ми стоїмо на принципах масового футболу. І вважаємо, що футбол має бути обов’язково доступний для усіх глядачів. Щоб не було конфлікту у нашій країні, щоб ми не розділяли поняття футбол – на Футбол 1 чи на 1+1 – ми повинні разом сісти за стіл переговорів: усі команди, в тому числі два телевізійні транслятори – і прийняти рішення, котре підходить усім. Доступний футбол – щаслива країна. Ось основні принципи клубу Десна.

Яка ваша позиція у питанні формату чемпіонату?

Ми вважаємо, що цьогоріч вже є 12 клубів, але наступного року має бути 16. Ми популяризуємо футбол. Наше основне завдання – зробити футбол масовим видовищем. Сьогодні за статистикою ми перебуваємо нижче 2012 року за кількістю глядачів, прив’язаних до футболу. Ми їх втратили. І ми не можемо продовжувати діяти так само.

Читайте також: Олександрія залишиться без Ліги Європи

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Мілевський рятує Динамо Брест від поразки після суперкамбеку Смолевичів

Дивогру організували у 16 турі Смолевичі та Динамо Брест …