Президент Руха Козловський керівництву Карпат: Що з вами? Що ви нюхаєте? Чим наколоті ті апельсини, які ви їсте?

Гучний скандал у Львові!

Президент львівського Руха Григорій Козловський офіційно прокоментував відео (за участю спортивного директора Миная Михайла Кополовця і спортивного директора Карпат Ростислава Ящишина) з інформацією про стимулювання суперників Руха на 500 тисяч гривень з боку керівництва Карпат.

Президент Руха Григорій Козловський

Керівництво Левів заявило, що клуб не має грошей на догравання сезону УПЛ. Карпати відмовилися їхати на обидва матчі з Маріуполем і вже найближчим часом команду мають дискваліфікувати зі змагань.

Руку допомоги намагався простягнути Григорій Козловський, який публічно заявив, що Рух профінансує Карпатам необхідні витрати, щоби команда змогла дограти чемпіонат, але зелено-білі відмовилися від допомоги:

Ми були дійсно готові допомогти Карпатам. Мені дзвонили багато бізнесменів, три топ-бізнесмени Львова, які були готові допомогти команді з виїздами, щоби Карпати могли гідно дограти сезон.

Але те, що я побачив і почув, мене це просто вбило! Питання до керівництва Карпат: Хлопці, що з вами? Що ви нюхаєте? Чим наколоті ті апельсини, які ви їсте? У вас є розум? Ви своїми заявами і тим, що я показав, витерли ноги об львів’ян, об уболівальників. Ви заявляєте, що у вас немає 1,5 мільйона гривень і готові по 500 тисяч давати тому, хто обіграє Рух. Це нормально? Ви клуб довели до банкрутства. Ви розповідаєте, що поміняли умови, вам потрібно ще 5 мільйонів. Ви нахозяйнічалі так, що довели до боргів, а тепер ще й займаєтеся шантажем?

Це ненормально. Це мене шокувало і вбило. Після цього я більше про Карпати чути не хочу! Я все робив щиро, клуб не перестану любити. Але поки є таке недолуге керівництво… Враження, що це футбольні диверсанти, яких закинули сюди, щоб вони знищили футбол у Львові.

Їм не подобається Львів, Рух, Карпати їм теж не подобаються, вони їх вбивають. Хлопці, ви диверсанти, біжіть звідси, залиште у спокої Львів і львівський футбол. Вам нема чого тут шукати і робити.

Горе-керівництво Карпат вбило багаторічну історію і традиції зелено-білих. Тепер взялися за Рух. Цим ​​«фахівцям» хочу сказати публічно, що ніколи і ніхто не знищить Рух!

Не знаю, який ви там “кокос” вживаєте, але перестаньте. Почніть займатися дітьми, думайте, на яких полях вони гратимуть, якими м’ячами. Думайте про футболістів і як закінчити чемпіонат, а не як заплатити штраф за Рух.

Після цього відео всім стане все зрозуміло. Ось і відповідь на запитання, що відбувається у Львові. Я до вчорашнього дня сам не розумів. Нелюди, диверсанти займаються Карпатами!

Після дискваліфікації Карпат з УПЛ (чекаємо на рішення КДК УАФ), команда навряд чи зможе отримати атестат професійного клубу.

Читайте також: Задовбало? Мессі вирішив покинути Барселону. Відома дата

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також