Про футбол для дітей. Книга, яку рекомендує Ігор Циганик

Related video

В Україні часто нарікають на те, що нинішні футболісти не дуже освічені. Звичайно, виправдати їх можна: вони ж футболісти! Головне, щоб грали добре, а говорити складнопідрядними реченнями зовсім необов’язково. Але ж прискіпливому українському глядачеві так хочеться чути щось незвичайне з уст футболістів.

То ж як це виправити? Просто їм треба читати! І бажано із самого дитинства.

Якраз для цього видавництво #книголав випустило дитячий ілюстрований посібник французького письменника Орелі Сарразена із промовистою назвою Футбол. У книжці знайдеться інформація про всі важливі елементи футбольного мистецтва: правильні тренування, вибір бутсів, поведінку на полі та розташування гравців.

Співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька зазначила:

 Ми впевнені, що у нас в Україні зараз підростає чимало майбутніх Зіданів та Роналду. Їм просто потрібний поштовх, запал, та, звичайно, своєрідний план дій або інструкція. Ось цей посібник – саме така інструкція, якої потребують майбутні зірки футболу.

До того ж у перекладі та адаптації тексту допомагав не абихто, а сам журналіст та ведучий програми Профутбол на каналі 2+2 Ігор Циганик. Від ділиться своїми враженнями щодо посібника: 

 Ця книга заохочує дітей до футболу. В ній у простій формі дітям пояснюється те, що здається складним для дорослих. 

Після читання підказок автора та перегляду яскравих ілюстрацій просто не можна всидіти на місці, навіть перед екраном улюбленого комп’ютера. Дівчатка та хлопчики без сумніву захочуть випробувати всі отримані знання просто зараз – на найближчому стадіоні, у дворі чи просто посеред вітальні. Тож, книжка ще й мотивуватиме дітей ставати футболістами.

Посібник Орелі Сарразена  – чудова інвестиція в майбутнє українського футболу. Можливо, вже через декілька років ми отримаємо освічене покоління талановитих футболістів. Залишається лише чекати і … читати.

 

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також