Про голи тут зовсім забули. Десна і Карпати зіграли на релаксі

Десна і Карпати відкривали 6-й тур очним поєдинком у Чернігові. Львів’яни зі старту почали гостьовий поєдинок із трьома центральними захисниками, тому було зрозуміло, що першим номером буде грати Десна.

Цікаво, що газон стадіону імені Юрія Гагаріна поливали навіть тоді, коли команди вже вийшли на поле і слухали гімн. Але навіть це не допомогли швидкості гри. Важко допомогти тому, чого взагалі нема. Карпати повністю віддали ініціативу і м’яч, але Десна не дуже поспішала йти в атаку. За перші 20 хвилин можна згадати хіба дальній і дуже неточний удар Артема Фаворова.

А ось далі…ні, далі краще не стало. Хоч і було до перерви декілька ударів в площину, але жоден з них не ніс ніякої гольовою небезпеки, за виключенням пострілу Богданова. Після удару півзахисника Десни Підківка по-справжньому вступив у гру. У Карпат відповіді ніякої і не було. На подачу Дубінчака спробував відгукнутись Гуцуляк, але і удар не вийшов, і скидка була невдалою.

В другому таймі Карпати пригадали, що вони грають у футбол і на початку другого тайму створили два класні моменти після стандартів. Спочатку прямого удару завдав Кльоц, а пізніше після подачі гостро пробивав Халл, але в обох випадках Карпатам зовсім трохи не вистачило для голу. А далі знову почалась магія Філіппова і порожніх воріт. Ідеальну подачу виконали на нападника, а той з кількох метрів пробивав у порожні ворота, але не влучив.

Після стрімкого старту другої половини матчу, в середині тайму Десна і Карпати ненадовго взяли паузу. Ледь не перервав цю паузу Денис Фаворов. Капітан Десни вже вдруге сміливо сам пішов в обіграш. Десь пощастило Карпатам, що все це відбувалось біля лицевої лінії і і гравець господарів м’яч за межі поля випустив.

За іронією в заключні хвилини матчу команди ще більше знизили темп гри. Але більше бажання забити все ж було у Десни. Бажання більше було у Десни, а от момент виникнув у Карпат. Козак увірвався до штрафного майданчика суперника, але пробив повз ворота. Поставити крапку у цій грі міг спочатку Фаворов, однак влучив в спину захиснику. А далі Домбровський, який пробивав злету, однак постріл півзахисника вийшов не вдалим. 0:0 – Десна і Карпати голів не забивали.