Про здоровий глузд тут не чули. Фанати Фортуни шокували футбольний світ

Футбольні фанати завжди відзначалися своїми скандальними, іноді навіть протизаконними діями. Але вболівальники Фортуни перейшли усі межі. Фанів команди із Дюссельдорфа вважають одними із найпровокативніших у Німеччині. А цього сезону вони відзначилися по-особливому.

Напередодні матчу Фрайбурга і Фортуни сторона господарів звернула увагу на поведінку фанатів Фортуни у гостьових поєдинках. Річ у тім, що вони систематично нівечать туалети на стадіонах команд суперників. Ці факти вже підтвердили представники Баварії, Боруссії, Майнца і Вольфсбурга. За витівки своїх прихильників Фортуна вже була покарана на 150 тисяч євро.

Однак постраждалі клуби об’єднались і вирішили діяти радикальніше. Вони вимагають ідентифікувати особу кожного із гостьових вболівальників Фортуни, аби зловмисники несли індивідуальну відповідальність за пошкодження майна інших клубів. Керівництво Фортуни негативно ставиться до витівок своїх фанатів, які не дешево обходяться клубу. Однак Фрайбург вимагає надати їм право встановити камери всередині туалетних кімнат на стадіоні, щоб тим самим перешкодити злим намірам фанатів.

У 32-му турі Бундесліги Фортуна на виїзді зіграє з Фрайбургом. У турнірній таблиці команди розділяють 8 очок. Фортуна займає 10-те місце, а Фрайбург йде 13-м.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також