Проблема була не в клубі, проблема була тільки в мені© Швед прокоментував своє положення в Мехелені

У своїх проблемах українець звинувачує лише себе

Торік на початку грудня наставник бельгійського Мехелена Вутер Вранкен розкритикував Мар’яна Шведа, що той “ставить себе вище команди”.

За деякий час Швед вдало вийшов на заміну в матчі з Мускроном (2:1) та забив переможний м’яч. Після цього українець стабільно брав участь в кожному матчі, а в останніх двох поєдинках грав усі 90 хвилин. У зустрічі з Васланд-Бевереном (3:2) Мар’ян оформив дубль та віддав асист.

В інтерв’ю Gazet van Antwerpen Швед прокоментував свою ситуацію в клубі на фоні останніх подій.

Мар’ян Швед/Photo KV Mechelen
Я добре почуваюся, забивати завжди приємно. Особливо, якщо це переможний гол на останній хвилині. Я почуваюся все краще, зараз я важливий гравець для своєї команди. Це дає хороше відчуття. За рахунок цього я з задоволенням тренуюся щодня.

Перші місяці в Мехелені стали для мене важкими. І в спортивному, і в особистому плані. Я переїхав до нової країни без своєї дружини, без доньки, без сім’ї. Важко переніс їхню відсутність. Коли мої дружина і донька приїхали, я став почуватися краще. При цьому я заразився коронавірусом і був удома на карантині три тижні. Бог допоміг мені пройти через цей складний період.

Проблема ніколи не була в клубі, проблема була тільки в мені. Звинувачувати можу тільки себе. Я працював над собою, мені було нелегко, довелося звикати до колективу, я часто залишався один. Але все залежало від мене, - зазначив українець

Наставник Мехелена нещодавно також прокоментував прогрес Шведа та розповів про необхідність виховних методів.

Цього сезону Швед відіграв 11 матчів за Мехелен (8 з яких після критики тренера), забив 3 м’ячі та віддав 1 асист.