Проблеми загарбників. Футбол в Криму помирає через Росію

Занепад спорту на окупованих територіях…

Голова Кримського футбольного союзу (а за сумісництвом член партії Єдіная Рассія) Юрій Ветоха в інтерв’ю ресурсу chаmpionat.com розповів про проблеми кримських футбольних клубів.

̶д̶і̶л̶о̶к̶ /функціонер КФС (фото з мережі Інтернет)

Чи є можливість у кримських клубів грати матчі з російськими командами?

Формуляр УЄФА свідчить, що російські футбольні клуби не можуть грати на території Криму офіційних матчів. Як трактувати офіційний матч – незрозуміло. У 2018 році Анжи-2 і саратовський Сокіл зіграли в нашому неофіційному зимовому кубку, і за запитом України був  розгляд УЄФА. У той же час виставкові матчі команди можуть грати, але після цієї історії складно зрозуміти, де виставкові, а де тренувальні. Від гріха подалі російські клуби намагаються не грати з кримськими колективами. Проте наші команди їздили в минулому році грати з Краснодаром спаринги.

Ви спілкувалися з УЄФА на тему входження криських команд до складу російських?

Сьогодні УЄФА забороняє нам вести переговори безпосередньо з Росією і УАФ. Статут УЄФА свідчить, що збірна однієї з асоціацій може вийти з однієї асоціації за її добровільною згодою, а інша повинна її прийняти. Тільки тоді це асоціація може грати в іншій країні і буде значитися в тій, куди вона прийшла. Українці чітко говорять, що це їхня територія і федерація, тому забороняють нам грати у Росії.

Як виявилося, порушення міжнародних конвенцій і збройна окупація території чужої країни має наслідки. Розплата за анексію – те, що відбувається зараз з футболом у Криму!

Читайте також: Камбек року? Роналду готує повернення в Реал

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також