Пробили дно! Волинь підписала ще одного шанувальника Росії

Ще один зашквар луцької команди

Волинь дозаявила на чемпіонат Першої ліги України одіозного нападника Ігоря Сікорського, повідомляє офіційний сайт ПФЛ.

Скрін ПФЛ

Нагадаємо, що в січні цього року Агробізнес, де виступав гравець, в односторонньому порядку розірвав контракт з 32-річним форвардом. Сталося це після того, як футболіст відвідав Санкт-Петербург, сфотографувався на фоні державних символів Росії і виклав це в своєму Instagram.

Вищеназваний гравець демонстративною подорожжю до Росії дискредитував свій клуб, який підтримує українську армію, допомагає бійцям на передовій, в якому кожен футболіст має змогу займатися своєю улюбленою справою, дякуючи захисникам України, що зберігають в Україні мирне життя.

В цей час, коли він в екіпіровці нашої команди відпочивав у країні-окупанті, лише за один день з передової переправили дев’ять важкопоранених бійців, ще двоє загинули.

ФК Агробізнес вважає неприпустимим, щоб цей футболіст був гравцем нашого клубу.

Футбольний клуб Агробізнес в односторонньому порядку розриває контракт з Ігорем Сікорським в зв’язку з порушенням пункту 3.1.7 розділу 3:

Розділ 3. Права та обов’язки сторін

3.1.7. … всебічно сприяти збереженню і підвищенню престижу Клубу і команди, не допускати дій, що завдають шкоди їхній репутації

Скрін Агробізнес

На офіційному сайті Волині – мертва тиша (відсутня інформація про підписання Сікорського). Це вже не перший зашквар луцької команди. У 2019 році клуб підписав ще одного заробітчанина Тараса Михалика, який 6 років провів у московському Локомотиві. А нині у Волині виступає Віталій Приндета, який в 2018-2019 роках грав у Хабаровську.

Читайте також: Чи зіграє Яремчук з Динамо? У Бельгії дали відповідь та В Бундеслізі сталася перша тренерська відставка сезону

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також