Пробилися до чвертьфіналу Кубка Африки! Без жодної перемоги

Немає історії сумнішої за ту, як Бенін виступав на Кубку Африканських Націй за усю свою історію.

До цього сезону до фінальної частини найголовнішого турніру континенту збірна цієї невеличкої африканської країни виходила тричі: у 2004, 2008 та 2010 роках. Перший турнір – три поразки у групі, другий – три поразки у групі, третій – дві поразки і одна нічия.

І ось – прорив. Історичний чвертьфінал! Причому стався він… без жодної перемоги.

З групи F в одну восьму Бенін виповз із третього місця після нічиїх з Ганою (2:2), Гвінеєю-Бісао (0:0) та Камеруном (0:0) як одна з чотирьох найкращих команд шести груп.

Суперником в 1/8 бенінці отримали збірну Марокко. Найгіршого жереба годі було чекати: марокканці виграли свою групу D без шансів для суперників – 9 очок у квартеті з Кот-д’Івуаром, ПАР та Намібією.

Але Беніну вдалося головне – не програти в основний час. Нічия 1:1 подарувала шанс на серію пенальті, де бенінці не схибили жодного разу, тоді як футболісти Марокко не забили двічі.

4:1 у серії за Беніном і історичний чвертьфінал попереду! Їхнім наступним суперником стануть Леви з Сенегалу (свій матч 1/8 вони виграли в Уганди 1:0).

І про останній спаринг Динамо: Класний півзахист Динамо розриває австрійців