Домашня сторінка Актуально Прохідний двір. Катастрофічний захист і жахлива реалізація вбивають Зорю в дуелі з Рапідом. ВІДЕО

4 читачів онлайн
1
2,477

Жахіття українського футболу

Катастрофа австрійського матчу Зорі з Рапідом продовжилася і в поєдинку у Запоріжжі

Віктор Скрипник мав вигадати щось, що змінить хід дуелі, але вихід Хомченовського на місці Фаворова лише допоміг супернику. Уже на 9 хвилині гості розірвали правий фланг оборони луганців, прорвавшись через місце, де мав бути Хомченовський. Грюль після передачі від партнера по команді вийшов віч-на-віч із Микитою Шевченком та переграв капітана господарів – 0:1.

Минуло 5 хвилин і Хомченовський знову потрапив в об’єктиви камер, які вловлювали щастя австрійців. Правий захисник Зорі невдало зіграв проти Граймеля, який ударом з меж штрафного майданчика збільшив перевагу Рапіда у рахунку – 0:2.

Між голами гостей українці змарнували (звично для себе у цьому протистоянні) свої непогані моменти. Удар Булеци здалеку Гартлер потягнув завдяки своїй майстерності, а от Олександр Гладкий просто не зумів влучити з декількох метрів у порожній кут воріт австрійців.

Команди не скидали обертів і продовжували грати без центра поля. Такий темп дозволив Микиті Шевченку показати свою майстерність. Двічі гокліпер Зорі рятував свою команду після дальніх ударів. А Олександр Гладкий нарешті забив у ворота Рапіда. На 40 хвилині форвард відгукнувся на подачу Булеци зі штрафного і головою пробив повз гокліпера гостей Гартлера – 1:2!

Другий тайм розпочався з втрати Микити Шевченка

Воротар не зміг проовжити гру через ушкодження. А атака Зорі вкотре показала приклад марнотратства. Булеца вивів Хомченовського віч-на-віч із Гартлером, але український гравець з меж штрафного майданчика гостей пробив вище воріт.

Господарі намагалися атакувати, а забили гості. На 68 хвилині чергова помилка оборонців луганського клубу посприяла виходу Кари та Фунтаса проти одного Мацапури, чим гравці австрійської команди без проблем скористалися – 1:3.

Хомченовський спробував голом виправитися за свою гру в захисті, класно пробивши в дальній кут воріт Гартлера. Господарі не встигли зрадіти успіху, як асистент головного арбітра вже махав прапорцем – офсайд.

Різницю в рівнях команд показав ще один кричущий епізод. Кабаєв на швидкості обіграв декількох гравців, викотив Громову під удар на порожні ворота, але м’яч так і не влетів у сітку воріт Рапіда. 28-ий номер господарів затягнув з ударом, що дозволило австрійця врятуватися від пропущеного м’яча.

Два пенальті Зорі

На 86 хвилині Захеді Шахаб сам заробив і реалізував пенальті. Іранця зачепив Стойкович і сам постраждалий реалізував цей шанс – 2:3.

За дві хвилини Зоря знову отримала право виконати одинадцятиметровий, але свою другу дуель з Гартлером Шахаб не виграв. Пробив слабше і по-піжонськи у той самий кут – сейв воротаря австрійців.

Зоря до останнього намагалася зрівняти рахунок. Підопічні Скрипника йшли в атаку, але все ж програли. Далі луганцям доведеться підкорювати Лігу Конференцій.