Промах Мессі вбив надію. Барселона побачила Париж і померла у Лізі чемпіонів. ВІДЕО

Знищення Барселони на Камп Ноу залишало для каталонців гіпотетичні шанси пройти ПСЖ, але в історії протистоянь цих колективів таке диво вже було.

Барселона атакувала, а Мбаппе забивав

Підопічні Кумана активно розпочали матч і до середини тайму створили дві супернагоди. Спочатку Дембеле з близької відстані не пробив Наваса, а трохи пізніше Дест перевірив своїм ударом на міцність поперечку воріт господарів.

Атакували гості, а забив ПСЖ. На 29 хвилині Ленгле у власному штрафному майданчику наступив на ногу Ікарді, за що арбітр зустрічі Ентоні Тейлор після перегляду ВАР призначив одинадцятиметровий удар. Мбаппе виконав пенальті ідеально, пробивши під поперечку воріт Тер Стегена – 1:0.

Нелогічний за перебігом подій рахунок на 37 хвилині Мессі виправив. Аргентинець наважився на удар з далекої відстані і не прогадав – диво-м’яч залетів у дев’ятку воріт Наваса – 1:1!

Запалала надія фанатів Барселони у компенсований до першого тайму час, коли Курзава необачно зіграв проти Грізманна – пенальті. Мессі підійшов до позначки, щоб оформити свій дубль і скоротити відстань до омріяного результату, але облажався. Капітан каталонців пробив потужно, але майже по центру і Навасу вдалося ногами відбити м’яч у поперечку – сейв!

Другий тайм

Після перерви пригнічений своєю невдачею першої половини Ліонель Мессі змарнував ще один мегамомент. Альба класним пасом знайшов ніким не прикритого аргентинця на лінії воротарського майданчика ПСЖ. Та той затягнув з ударом, дозволивши Маркіньйосу у самовідданному стрибку заблокувати удар форварда.

На 70 хвилині Кейлор Навас отримав ще один шанс продемонструвати свою майстерність. Бускетс ударом головою цілив у ближній кут воріт голкіпера з Коста-Ріки – сейв воротаря ПСЖ врятував господарів.

Мбаппе на 90 хвилині вийшов віч-на-віч із Тер Стегеном і пробив. Француз переборщив із силою удару, тому м’яч полетів вище воріт Барси.

Барселона за інерцією атакувала до завершення матчу, однак вразити парижан чимось надзвичайним гостям з Іспанії так і не вдалося. ПСЖ і без Неймара легко впорався з безхарактерною Барселоною Кумана.