Домашня сторінка Актуально Проміняв Україну на Росію і заспівав про братні народи. Одкровення годувальника з Ростова

Проміняв Україну на Росію і заспівав про братні народи. Одкровення годувальника з Ростова

1 читачів онлайн
5
52,341

Не чув про зраду?

Захисник Ростова Ігор Калінін в інтерв’ю російському YouTube-каналу про зміну громадянства України на російське:

Ті люди, з якими я спілкуюся, взагалі не ділять Росію і Україну. Для мене це два братні народи. Вважати один одного ворогами для мене неприйнятно.

Гидота в соцмережах? Так нехай пишуть. Коли я поміняв громадянство, то мені теж писали і погрожували. Нехай пишуть, якщо їм робити нічого, крім того, як строчити ці мерзенні повідомлення. Тому я і пішов з цих всіх мереж. Там такі слова, які я б навіть ворогу не сказав… А там ще й пишуть люди, які з людиною особисто не знайомі, але починають виливати на нього стільки ненависті. Чому у нас такі люди? Чому не порадіти? Так, людина отримує таку зарплату, але вона ж не з неба падає. Ніхто ж не знає, що хлопець вже в 13 років їде в інтернат від батьків. Мені особисто там майже жерти нічого було. Пельмені їв 7 днів на тиждень! [дивовижне “нічого”! – прим.ред.] І навіть після цього інтерв’ю критики напишуть, що я зажрався.

Чому вирішив, що потрібно виступати за Росію, а не Україну? Мені було 19 років. Потім ще почалася війна. Важко було би грати в Україні та при цьому їздити в Крим до мами і бабусі. Для мене моя сім’я – це головне в житті, тому я вибрав Росію

Ігоря Калінана пам’ятають в Україні за організацію договірного матчу молодіжки Зорі у 2015 році. Тоді нечистих на руку ділків викрили, а Калініна викинули з луганського клубу.

Читайте також: Без динамівця до кінця Євро-2020. Україна втратила гравця

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

130 мільйонів за супербомбардира. Епохальний трансфер вже близько

Гучний перехід ось-ось має відбутися …