Домашня сторінка Актуально Пропаща справа Сали: Нант поскаржився на Кардіфф у ФІФА

Пропаща справа Сали: Нант поскаржився на Кардіфф у ФІФА

50 читачів онлайн
0
789

До ФІФА надійшла офіційна скарга від футбольного клубу Нант щодо невиплати Кардіффом першого внеску за трансфер Еміліано Сали. Нагадаємо, аргентинський нападник став найдорожчим футболістом в історії валлійського клубу: його підписали за рекордні 15 мільйонів фунтів! Згідно з контрактом, трансферна ціна має виплачуватися частинами упродовж 3 років.

На початку лютого Нант звертався до Кардіффа із проханням виплатити перший платіж за трансфер Сали. Але погоджена сума (5.13 мільйонів фунтів) не надійшла на рахунок французького клубу. Згодом клуби між собою домовилися про новий дедлайн сплати першого платежу – він мав відбутися 20 лютого.

У Кардіффі такі зволікання пояснювали невирішеністю ряду питань з приводу загибелі Еміліано Сали. Нагадаємо, 21 січня аргентинський футболіст, попрощавшись із колишніми одноклубниками із Нанта, вилетів на приватному літаку до Кардіффа. Увечері цього ж дня літак зник із радарів. Пошуки тривали упродовж трьох днів, але виявилися безрезультатними. Рятувальникам вдалося знайти лишень деякі частини літака. 

У неділю, 3 лютого, почалися підводні пошуки зниклого літака.  Саме вони і принесли результат, адже підводна камера зафіксувала тіло.  Незабаром фахівці британського бюро розслідування авіакатастроф підняли його з дна Ла-Маншу з глибини 67 метрів.  Тіло офіційно ідентифікували: воно належить футболісту Кардіффа Еміліано Салі.

Кардіфф вимагав, щоб до цієї справи залучили поліцію, ФІФА та Футбольну асоціацію Англії. Адже у валлійському клубі не відкидають ймовірності залучення до трансферу третіх осіб. Також дивним для Кардіффа стало те, що Сала летів до Вельсу за несприятливих погодних умов та ще й на одномоторному літачку із пілотом, у якого, ймовірно, не було ліцензії на перевезення пасажирів. Хоча відомо, що існували варіанти польоту Сали авіалініями British Airways.

Виходячи з цих міркувань, Кардіфф домовився із французькою Лігою 1 та безпосередньо Нантом щодо продовження кінцевого терміну сплати платежу на тиждень.

Та більше на поступки у Нанті йти не збираються! Французький клуб подав офіційну скаргу на Кардіфф за невиплату коштів за трансфер Еміліано Сали.

У ФІФА це підтвердили:

Ми можемо підтвердити, що у вівторок увечері ми отримали скаргу від футбольного клубу Нант проти футбольного клубу Кардіфф щодо фінансових питань трансферу Еміліано Сали. Ми вивчаємо цю справу і поки не можемо нічого сказати з цього приводу.

Зараз клуби Нант та Кардіфф спілкуються лише через юристів. Очікується, що рішення у ФІФА приймуть вже найближчим часом.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Клопп спатиме спокійніше! Невдаха Ліверпуля переїздить до нового клубу

Гравець-розчарування на шляху до нового клубу …