Прорвало! Яремчук перед матчем збірної України роззабивався за Гент

Гент вдома в рамках 8-го туру приймає Беєрсхот

Цей поєдинок розпочався дуже вдало для господарів поля. Вже до 15 хвилини нападник збірної України Роман Яремчук відзначився дублем. Спочатку Депуатр віддав передачу з правого флангу на Яремчука, який з лінії штрафного майданчика з лівої пробив сильно у кут воріт – 1:0.

Вже за 3 хвилини український форвард забив знову. Нападник Гента отримав м’яч в штрафному майданчику від Букарі, на замасі прибрав захисника і впевнено переграв голкіпера гостей – 2:0.

Ще до перерви Гент забив утретє, і знову не обійшлося без Яремчука. Спочатку саме українець завдавав удару з лінії воротарської у дальній кут, але голкіпер Беєрсхота, цей удар відбив. М’яч відлетів до Букарі, який з метра влучив у стійку, але на добиванні першим був Депуатр, який пробив у протихід воротарю – 3:0.