Просто катастрофа! Вундеркінд Аякса виконав найгірший пенальті в історії футболу і викликав сміх. ВІДЕО

Цей промах запам’ятають надовго. Нападник Аякса Браян Броббі дуже невдало пробив пенальті. 19-річний форвард зіграв за другу команду Аякса у матчі Ерсте Дивізі проти Алмере Сіті. У першому таймі за рахунку 0:0 Аякс отримав право пробити пенальті. До м’яча підійшов Броббі і вирішив виконати удар на силу. Нападник пробив так сильно, що м’яч не просто полетів вище воріт, а й вилетів за межі стадіону.

У другому таймі суперники другої команди Аякса зуміли забити м’яч, який приніс Алмере Сіті перемогу. 19-річний Браян Броббі цього сезону дебютував у основній команді Аякса і провів 18 матчів, в яких відзначився 6 голами і 2 асистами.

Контракт нападника із Аяксом завершується цього літа, і агент гравця Міно Райола вже працевлаштував свого клієнта у Лейпциг.