Провал Манчестерів. Ліверпуль на шляху до чемпіонства

Англійська Прем’єр-Ліга вміє дивувати. Коли всі чекали від двох Манчестерів, Сіті та Юнайтед, лише перемог, вони синхронно втратили очки.

Уле Гуннар Сульшер і його Манчестер Юнайтед вдома приймали Бернлі. Здавалося, ніщо не віщувало біди. Але попри повну перевагу МЮ (загалом у Червоних Дияволів – 28 ударів по воротах і 9 у площину) забити ніяк не міг. А дика неузгодженість в діях Джонса і Перейри призвели до гола Барнса.

0:1 на 51 хвилині – ще не трагедія. Манчестер Юнайтед і не з таких халеп рятувався. Але на тому неприємності не закінчилися. МЮ ніяк не міг забити. І за 10 хвилин до кінця матчу знову відзначився Бернлі. Вуд був в офсайді, але в АПЛ ВАРу нема, а боковий суддя не зреагував. Ніхто не заважав нападнику Бернлі забити.

І попри все, Юнайтед зміг покращити собі настрій. Не виграти, але врятувати бодай очко. Погба реалізував пенальті за фол на Лінгарді. А Лінделеф після масованої атаки Манчестера зрівняв рахунок вже на другій доданій хвилині.

Ми знаємо, що мали зіграти краще. Але наша реакція на труднощі була неймовірною. Забити два голи після 87 хвилини – це фантастика, – Сульшер зумів зберегти оптимізм навіть попри втрату двох очок на Олд Траффорд.

І став рекордсменом АПЛ. Йому вдався найкращий старт в історії серед менеджерів Прем’єр-Ліги – 6 перемог і нічия. Крутіше за Гвардіолу й Анчелотті (більше про амбіції і плани Уле Гуннара Сульшера).

А от Хосеп Гвардіола втратив дуже важливі очки в боротьбі за чемпіонство. Манчестер Сіті програв угостях Ньюкаслу. І це при тому, що Агуеро забив уже на 1 хвилині!

Ньюкасл знайшов в собі сили відігратися вже в другому таймі (українця Олександра Зінченка, на жаль, не було навіть в заявці). Рондон і Метт Річі з пенальті (а сфолив екс-гравець Шахтаря Фернандіньйо) принесли перемогу господарям – 2:1.

Манчестер Сіті дав шанс Ліверпулю збільшити відрив у боротьбі за чемпіонство. І дуже символічно, що такий подарунок Червоним зробив нинішній головний тренер Ньюкасла Рафа Бенітес. Іспанець свого часу вигравав Лігу Чемпіонів разом із Ліверпулем. Але до чемпіонства так і не наблизився. Тепер він допомагає виграти титул Юргену Клоппу. Звичайно, що фанати Червоних масово дякують своєму колишньому тренеру.

Ліверпуль грає в середу з Лестером. Якщо команда Клоппа переможе, то відірветься від Манчестер Сіті аж на 7 очок.