Провал Реала в Лізі Чемпіонів. Причини та наслідки

Нічия у домашньому матчі з Брюгге показала, що для Реала вихід з групи Ліги Чемпіонів може бути під загрозою. Команда, яка вибила Динамо Хацкевича у Лігу Європи, продемонструвала сміливу гру на Сантьяго Бернабеу – 2:2. А забивав Вершковим колишній гравець Зорі Денніс Бонавентуре.

Антигероєм першого тайму став Тібо Куртуа. Бельгійський голкіпер ніяк не може почати грати стабільніше в Реалі. Обидва пропущені м’ячі від Брюгге є дуже курйозними. В обох випадках Бонавентуре втрачав рівновагу перед ударом, але щоразу забивав. Можливо, саме це і дезорієнтувало бельгійця, якого Зідан по перерві замінив. Вийшов Альфонс Ареоля, який грав упевненіше. Як виявилося, Куртуа мав проблеми зі шлунком.

У другому таймі Реал зумів відігратися. На 55-й хвилині головою забив Серхіо Рамос. А наприкінці зустрічі Каземіро виборов для Вершкових нічию. В активі Реала всього одне очко. Команда Зідана зараз на останньому місці у групі А. Наступний матч в ЛЧ – з Галатасараєм. Реалу треба обов’язково перемагати, щоб поборотися за вихід з групи.

Зінедін Зідан залишився незадоволений діями своєї команди. Про це повідомляє ESPN.

Вони забили перший гол, а потім пішли вперед. Два пропущені м’ячі були смішними. Ми не можемо бути задоволеними першою половиною гри.

Журналіст AS Томас Ронсеро в своєму матеріалі зробив акцент на заміні Куртуа. Він відзначив, що Ареоля доклав зусиль аби Реал не пропустив третій м’яч. Це дало можливість Вершковим відігратися. А гол Каземіро посунув на задній план примарну для Реала Лігу Європи.

А представник іспанського видання Marca Грегоріо Гарсія пройшовся по складу. Наприклад, чому в старті не вийшов Вінісіус Жуніор, а Лукас Васкес? Бразилець міг додати більше креативу в атаці. Також не завадили б у грі з Брюгге свіжі виконавці в центрі поля. Зідан довірився перевіреним гравцям: Модричу, Каземіро та Кроосу. Хорват провів не найкращу гру, зокрема, його обрізка призвела до другого голу Бонавентуре.

В Ла Лізі справи йдуть трішки краще: 1 місце, але відрив від Гранади і Атлетико невеликий. Лише одне очко. Зідану важко дався старт сезону через травми великої кількості гравців.