Провал, який коштуватиме чемпіонства? Інтер програв після ганебного гола. ВІДЕО

Чинний чемпіон Серії А несподівано зганьбився. Інтер провів перенесений поєдинок 20-го туру з Болоньєю. В разі перемоги команда Індзагі мала можливість повернути собі лідерство у Серії А, але міланці здивували усіх.

Нерадзурі змогли забити швидкий м'яч. Перішич вже на 3-й хвилині вивів Інтер вперед. Та ще до перерви Арнаутович зрівняв рахунок. А підсумок підбив момент на 81-й хвилині. Перішич вкинув аут із лівого флангу в бік Де Врея, захисник у цій ситуації вирішив пропустити на голкіпера... Але Раду не зміг зупинити м'яч, і Сансон переправив його вже у порожні ворота - 2:1!

Відзначимо, що це був перший матч для Андрея Раду у цьому чемпіонаті. За 4 тури до кінця Серії А Інтер посідає другу сходинку і на два очки поступається Мілану.