Лише треті! Аталанта Малиновського програє у поєдинку за срібло. ВІДЕО

Центральний поєдинок останнього туру Серії А.

Аталанті в цьому матчі потрібна була лише перемога, адже тільки в такому разі підопічні Гасперіні виходили на другу сходинку чемпіонату Італії. Руслан Малиновський цю зустріч розпочав з лави для запасних.

La nostra formazione iniziale! 🙌 Here's your last @seriea #StartingXI! 👊 ⠀ #AtalantaInter #GoAtalantaGo ⚫️🔵 #Atalanta #BergAMO #ForzaAtalanta #football

A post shared by Atalanta B.C. (@atalantabc) on Aug 1, 2020 at 10:56am PDT

Початок матчу для Аталанти видався жахливим. Вже на першій хвилині поєдинку Бергамаски пропустили. При подачі з кутового помилився голкіпер господарів Голліні. Воротар намагався зіграти на виході, але до м’яча так і не дістався. Д’Амброзіо пробив головою вже у порожні ворота – 0:1.

Господарі поля намагалися атакувати, але до небезпечних моментів так і не доходило. Натомість забили гості. Ешлі Янг змістився з лівого флангу до центра і з-за меж штрафного майданчика закрутив м’яч точнісінько у кут воріт – 0:2. Розкішне виконання від гравця Інтера.

Упродовж усього тайму Аталанта так і не спромоглася створити бодай один гольовий момент біля воріт Інтера.

По перерві господарі поля спробували піти вперед, але було помітно, що підопічним Гасперіні бракує гостроти попереду.

На 61-й хвилині матчу Руслан Малиновський з’явився на футбольному полі. Вже за декілька хвилин українець завдав потужного удару по воротах з-за меж штрафного майданчика, але м’яч влучив у захисника і полетів на кутовий. Зрештою, гра так і завершилася сухою перемогою Нерадзурі угостях 2:0.

Після цього матчу Інтер посів другу сходинку з 82 балами і завойовує срібні нагороди. Аталанта ж дивом стала третьою, адже Лаціо свій матч також програв – на полі Наполі 1:3. Відтак, бергамаски мають 78 очок, як і римляни, однак за особистими зустрічами підопічні Гасперіні випереджають Лаціо і отримують бронзові медалі чемпіонату Італії.

Читайте також: Обамеянг розбирається з Челсі в Кубку Англії і виводить Арсенал у єврокубки. ВІДЕО та Продовжує набирати! Гравець збірної України знову забиває. ВІДЕО