Пряма червона для Зозулі

42 хвилини! Стільки зіграв нападник Альбасете Роман Зозуля у матчі з Ельче у 15-му турі Сегунди.

Українець вийшов у стартовому складі. А наприкінці першого тайму отримав пряму червону картку. Дивись момент із вилученням та емоції Романа.

На той момент Альбасете вів у рахунку 1:0. На 17-й хвилині м’яч забив Нестор Сусаета.

Раніше гравці Альбасете Йон Ерісе і Хав’єр Акунья розкритикували арбітрів за ставлення до українця.

Втомилися від того, що судді не карають футболістів за порушення правил проти Романа Зозулі. Ми не думаємо, що в цьому є щось дивне, але арбітри повинні судити краще, – сказав Акунья після матчу проти Луго.

Хоч Зозуля і залишив свою команду у меншості, українець може спати спокійно. Альбасете вдалося втримати мінімальну перемогу – 1:0. Можна тільки уявити напругу останніх хвилин. Фінальний свисток прозвучав аж на 95-й хвилині.

Simplemente, orgullosos de este EQUIPO.

A post shared by Albacete Balompié (@albacetebp) on Nov 25, 2018 at 11:00am PST

Альбасете після 15 турів посідає 5-е місце в турнірній таблиці, маючи в активі 27 очок.

Український захисник Ельче Іван Зотько в заявку на гру не потрапив.