Домашня сторінка Актуально Приклад для всіх. Еліна Світоліна допомогла юній українській спортсменці

Приклад для всіх. Еліна Світоліна допомогла юній українській спортсменці

4 читачів онлайн
0
1,288

Українська тенісистка Дар’я Лопатецька вже невдовзі мала зіграти на юнацькому Ролан Гарросі. Але втілити цю мрію в життя не вдалося. Минулого тижня 16-річна спортсменка отримала дуже важку травму меніска на турнірі ITF у Римі. Тепер попереду у Дар’ї був не Париж, а складна операція.

Фото Федерація Тенісу України

Лопатецька не вийшла на другий поєдинок турніру у Римі, а вже за декілька днів сестра тенісистки Марія попросила про допомогу усіх небайдужих. Надскладну та термінову операцію погодилися зробити в Італії. Її вартість становила 12 тисяч євро.

Почався збір коштів. Але у підсумку операцію повністю оплатила найвідоміша українська тенісистка Еліна Світоліна. Вона ж як ніхто знає, як важко пробитися у світі великого спорту. Про людяність першої ракетки України виданню Большой теннис Украины розповіла сестра Дар’ї Марія:

Нещодавно закінчилася операція Дар’ї. Все пройшло успішно. Ми хочемо подякувати всім, хто підтримував нашу сім’ю, і без різниці, ця допомога була матеріальною чи моральною. Також хочемо окремо подякувати Еліні Світоліній, яка оплатила операцію. Зараз Дар’я перебуває у клініці і деякий час ще залишатиметься там. Реабілітація вимагає великих зусиль від неї і фінансових витрат від нас.

Тепер найголовніше — подолати травму і повернутися на корт з новими силами. Всі гроші, які були і будуть переведені на рахунок Даші, будуть витрачені виключно на її реабілітацію. Нам допомогла і продовжує допомагати вся Україна, і для нас це дуже важливо, оскільки реабілітація потребує довгих тижнів, а можливо і місяців. Кожна людина, яка прочитала наше звернення, нам допомогла. Абсолютно неважливо, що це було — грошова допомога, репост, поширення інформації або просто слова підтримки на адресу Даші.

Дякую всім!

Дар’я Лопатецька входить до топ-30 найсильніших юніорів світу. 16-річна харків’янка вже завоювала 5 професійних титулів ITF (Міжнародна Федерація Тенісу) серед юніорів і зараз посідає 231 сходинку в рейтингу WTA. В неї великі перспективи. Такі ж, як були колись у нині найтитулованішої тенісистки України Еліни Світоліни. Це історія не про теніс. Це історія про приклад для всіх у світі спорту (так само – і футболу).

Читайте також аналітичну статтю про перспективи ще одного українського таланту – Мар’яна Шведа – у новому клубі, шотландському Селтику

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Я щодня готуюсь грати за Реал© Андрій Лунін розповів про свої плани на майбутнє

В інтерв'ю пресслужбі клубу українець розповів, як команда відновлюється після тривалої па…