Приклад Шахтарю. СК Дніпро-1 знищує сенсаційний Львів. ВІДЕО

Розгром львівських гостей

УПЛ після негативної паузи на матчі збірної України повернулася гостьовим поєдинком сенсації останнього туру чемпіонату. Львів завітав у гості до СК Дніпро-1 без одного з лідерів – Шина зазнав ушкодження в товариському поєдинку.

Перший тайм

Перший тайм зустрічі в Дніпрі до свого активу можуть сміливо записати підопічні Йовічевича. Вже на 19 хвилині свою результативну серію продовжив Маріо Чуже. Герой поєдинку з Десною опинився у потрібний час у потрібному місці. Після подачі з кутового і удару по власних воротах від Махмутовича м’яч влучив спочатку в стійку, а потім від плеча хорвата залетів у сітку воріт Львова – 1:0.

Дніпряни контролювали хід матчу, але моментів у грі майже не було. Розбавив першу половину ще одним емоційним вибухом фол Ернеста на Лукасі Тейлорі. Ганець жорстко збив захисника Дніпра-1, за що отримав заслужену другу жовту картку – вилучення на 43 хвилині. Тейлор за декілька хвилин залишив поле через травму.

Фото СК Дніпро-1 Розгром по перерві

Другий тайм для господарів виявився ще простішим, ніж стартові 45 хвилин гри. На 59 хвилині Фортуна знову усміхнулася команді Йовічевича: Ігнатенко наважився на дальній удар – м’яч після рикошету від Романчука влетів у сітку воріт Костика – 2:0.

Збентежені нефартом гості продовжили пропускати на 63 хвилині. Удар Хобленка оборонці Львова заблокували, м’яч відскочив на Дубінчака, який спробував віддати пас на Чуже, але Махмутович і цю передачу перервав. Проте і в цьому разі м’яч оборонці команди Безсмертного вибили просто на суперника. Когут у порожні ворота поцілив – 3:0.

За дві хвилини феєрію дніпрян продовжив Чуже. Дубінчак подав, а хорватський легіонер господарів, перестрибнувши Якимця, пробив точно у кут воріт Костика – 4:0!

Львів свій м’яч престижу в цьому матчі все ж забив. Максим Козиряцький за допомогою ВАРу побачив гру рокую у гравця Дніпра-1 і призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Альваро – 4:1.

Міг добити знекровлених вилученням гостей Олексій Хобленко. Екснападник Динамо головою пробивав по воротах Костика, але м’яч прийняла на себе поперечка воріт львів’ян.

У компенсований до другого тайму час підсумковий рахунок своїм голом зафіксував Вагнер. Піхальонок вивів бразильця віч-на-віч з Костиком, якого Вагнер переграв – 5:1.

Непереможний цієї весни в УПЛ (вже у сьомому матчі поспіль) Дніпро-1 знову виграє і в хорошому настрої готується до виїзду в Київ на поєдинок із Динамо.