Приклад волі та характеру. Хорвати зібралися і перемогли Шотландію у вирішальний момент

Після поразки збірної України від австрійців увага всіх українських вболівальників сконцентрувалася на матчах інших груп, де вирішувалася доля команди ШевченкаХорватія – Шотландія

Поєдинок Хорватії та Шотландії мав дуже важливе стратегічне значення, адже обом командам необхідно було перемагати, щоби вийти в 1/8 фіналу Євро-2020, бо інакше це місце дісталося би збірній України.

Обидві команди не збиралися відсиджуватися в обороні і першими забили номінальні (бо матч проходив у Шотландії) господарі – хорвати. На 17 хвилині Юранович подав у штрафний майданчик шотландців, Перішич виграв боротьбу у захисника і скинув на Влашича, якому вдалося з-під Мактомінея пробити точно у кут воріт Маршалла – 1:0.

Збірна Шотландії з таким результатом миритися не збиралася і постійно намагалася своїм характером упіймати на помилці невпевнених віцечемпіонів світу. Вдалося це підопічним Стіва Кларка на 42 хвилині. Затяжна атака гостей завершилася невдалим вибиванням м’яча від Домагоя Віди, який поцілив просто під удар Каллуму Макгрерру. Постріл півзахисника Селтіка для голкіпера збірної Хорватії Ліваковича вийшов непосильним – 1:1!

Після перерви свої лідерські якості показав Лука Модрич. Капітан збірної Хорватії розкішним ударом зовнішньою стороною стопи поцілив у девятку воріт Маршалла – 2:1!

Зруйнував шотландську мрію про плей-оф Іван Перішич. На 77 хвилині Модрич з кутового подав на ближню стійку воріт гостей, туди увірвався Перішич – легкий і точний удар півзахисника Інтера – 3:1.

Англія – Чехія

У паралельному матчі Англія завдяки голу Стерлінга мінімально перемогла Чехію. Англійці виграли групу D, Хорватія виходить в 1/8 з другої сходинки, чехи з 4-ма очками – треті!