Приклався від душі! Гравець збірної України могутнім пострілом прошив голкіпера. ВІДЕО

Для гравця збірної України це вже другий гол поточного сезону за клуб

Брюгге Едуарда Соболя у матчі 32-го туру Ліги Жупіле на виїзді грав із Кортрейком Євгена Макаренка. Першими у цій зустрічі забили саме господарі поля завдяки зусиллям Гано. Сталося це на 18-й хвилині поєдинку. Бельгійський нападник вдало скористався передачею партнера по команді і вивів Кортрейк уперед. Та вже за декілька хвилин паритет у матчі відновив Едуард Соболь. Після подачі з кутового українець опинився першим на підбиранні і він у дотик гарматним пострілом відправив м’яч у сітку воріт – 1:1.

Поєдинок закінчився перемогою Брюгге з рахунком 2:1.

Для Соболя це вже другий м’яч за Брюгге поточного сезону. Перший він забив у ворота Варегема у 29-му турі чемпіонату Бельгії.