Прикра поразка в Плей-оф. Роман Зозуля віддаляється від Примери

Роман Зозуля і його Альбасете не змогли вийти до Примери на пряму, тому на них чекали важкі матчі Плей-оф. Суперником у півфіналі стала Мальорка, яка у регулярній частині сезону фінішувала одразу за Альбасете.

Те, що грати проти Мальорки на її ж полі складно – розуміли всі. Але навряд чи здогадувались, що настільки. В першому таймі на полі була тільки одна команда. Господарі одразу захопили ініціативу і почали активно атакувати захисну лінію Альбасете. Гросіто ледь не привіз пенальті. Захисник Альбасете в боротьбі із суперником виставив ногу, через яку перечепився суперник, однак арбітр фолу тут не побачив.

Дуже не вистачало одного гравця в центрі поля у Альбасете. Схема 4-4-2 не працювала і гравці Мальорки постійно розігрували кількісну перевагу у центральній зоні. Одна з таких ситуацій завершилась голом. Знову два центральні півзахисники не впорались і страхувати пішов Джентілеті. В свою чергу лівий оборонець зайняв позицію центрального та саме у цьому зону увірвався Суарес – 1:0.

Гол трохи загасив заданий господарями темп. Альбасете навіть почав володіти м’ячем у центрі поля. Але моменти все одно виникали у Мальорки. Родрігес двічі бив здалеку: одного разу в руки голкіперу, іншого не влучно. Міг робити дубль і Суарес. Захисники невдало вибили м’яч, а центральні хави не встигли на підбиранні. Суарес пробивав обвідним ударом в дальній кут, але зовсім трохи не влучив.

Альбасете за весь перший тайм завдав два удари. Один – невдала подача Франа, коли м’яч просто зрізався і полетів за межі поля. А інший вже на останніх хвилинах тайму і теж без небезпеки. Найцікавіший момент стався, коли Роман Зозуля протягнув м’яч і заробив штрафний. Цікаво, що позаду стінки Севілья просто ліг на газон. Суперник поцілив саме у нього.

Друга половина матчу миттєво почалась із атаки Альбасете, подачі Сусаети і майже голу від Зозулі. Єдине, що українець опинився у офсайді. Гості вийшли із абсолютно іншим настроєм і почали діяти гостріше. Однак з-поміж цього сумбуру моменти виникали у Мальорки. Техеро вкотре загубив свою позицію. Лаго на височезній швидкості увірвався до штрафного майданчика і встиг пробити. Але голкіпер Альбасете свою команду врятував.

Далі почався веселий футбол, команди відкрито атакували минулими сумами. Альбасете намагався. Однак останнього дотику, аби влучно завершити атаку не вистачало обох командам. Багато нервів, поспіху і мало дійсно гольових моментів. Чудову нагоду забити на 80-й хвилині втратив Зозуля. Бела пасом відрізав суперника. Роман вийшов віч-на-віч трохи під кутом, але пробив повз ворота.

Останні хвилини матчу пройшли за позиційних атак Альбасете, але дуже важко давалось гостям доставляти м’яч у третю зону. Ще й травму отримав Акунья, який був одним із найактивніших на полі у другому таймі. Крапку в матчі поставив Дані Родрігес. Торрес допоміг захисникам виграти верховий м’яч, але скинув його туди, де повинен був бути сам. Родрігес довго не думав і пробив злету – шедевральний гол і 2:0. Гості пішли на штурм, але окрім майже ударів Бели і Торреса нічим не відповіли.

Мальорка в першому півфінальному матчі Плей-оф за вихід до Примери впевнено перемогла Альбасете 2:0.