Прикраса туру. 19-ти річний нападник Карпат класно забив свій перший м’яч сезону. ВІДЕО

У 13 турі Другої ліги львівські Карпати грали на виїзді з вінницькою Нивою

До перерви глядачі побачили аж чотири голи у матчі аутсайдерів групи А – 2:2 після першого тайму. Господарі забивали ударами головою з навісу (Загорулько) і кутового (Калітов). А от гостям спершу вдався чудовий штрафний у ближню дев’ятку від Берези, а згодом гол самотужки створив Сущак. На 30-тій хвилині Назар отримав м’яч від свого центрального оборонця біля штрафного майданчика Ниви. Далі нападник прибрав обманним рухом захисника, але затримався на місці, і, здавалося, епізод вичерпано. Та Сущак, отримавши простір перед собою, пробив по воротах метрів з 27-ми – м’яч залетів за комірець досвідченому Карабіну. Гол – прикраса не лише матчу, а й туру.

В середині другого тайму Загорулько оформив дубль і вивів Ниву уперед. А на 87-тій провалом в обороні скористався Браславський – 4:2 за Нивою. Вінничани після третьої перемоги в сезоні мають 9 очок і випереджають Карпати на 5 балів. Львів’яни натомість вигравали в єдиному матчі сезону – ще 19 вересня у Чернігова.