Приніс перемогу і заробив червону картку! Ярмоленко епічно відіграв за молодь Вест Гема. ВІДЕО

Андрій Ярмоленко відіграв 50 хвилин у матчі Вест Гем U-23 – Свонсі U-23. Українець вийшов у стартовому складі молотобійців.

Наприкінці першого тайму Андрій головою замкнув подачу з кутового, вразивши ворота гостей – 1:0.

На початку другого тайму матч для українця заврешився. І не заміною, а дивним вилученням. Під час вкидання з-за бокової лінії, Ярмоленко у боротьбі зачепив суперника. Рефері розцінив це порушення як відмашку, за що й показав вінгеру пряму червону картку.

Вест Гем таки зміг втримати мінімальну перевагу. Гол Ярмоленка подарував молотобійцям мінімальну перемогу.

Нагадаємо, нещодавно Андрій Ярмоленко допоміг Вест Гему здійснити камбек у Кубку Англії.