Принц дав задню. В АПЛ не буде трильйонного гранда

Манчестер Сіті і Ліверпуль видихнули.

Як повідомляє Sky Sports, Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії, PCP Capital Partners і Reuben Brothers вийшли із процесу придбання Ньюкасла.

З глибокою повагою ставлячись до жителів Ньюкасла і його футбольної команди, ми прийшли до рішення відмовитися від наміру придбати клуб Ньюкасл Юнайтед.

Ми робимо це з жалем, тому що ми були в передчутті і були повністю готові інвестувати у це велике місто. Ми віримо, що могли би повернути клуб на його законне місце з точки зору його історії, традицій і заслуг вболівальників.

Зрештою упродовж непередбачено тривалого процесу перемовин термін дії комерційної угоди між Інвестиційною групою і власниками клубу закінчився. А наша інвестиційна теза не була підтримана, особливо з огляду на відсутність будь-якої ясності щодо обставин, при яких почнеться наступний сезон, і нових норм для проведення матчів, тренувань та інших заходів

Photo by Kim Kyung-Hoon – Pool/Getty Images

У кінці березня з’явилася інформація про домовленість щодо придбання Ньюкасла сином короля Саудівської Аравії принцом Мухаммедом ібн Салманом за 332 мільйони євро. Наймолодший міністр оборони у світі по праву може вважатися найбагатшою людиною планети. Статки його сім’ї оцінюють в понад 1 трильйон (!!!) євро.

Але угода була заблокована Прем’єр-Лігою. В АПЛ були незодоволені тим, що Державний інвестиційний фонд Саудівської Аравії не зміг розкрити свою структуру і вказати конкретних людей, які мали би здійснювати керівництво клубом, укладати спонсорські угоди і тому подібне.

Читайте також: Футболістів навчать української мови. Мер подарував трьом гравцям абетки

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також