Домашня сторінка Актуально Пристрасне Динамо. Нестримні кияни стирають рівненський Верес. ВІДЕО

8 читачів онлайн
2
7,327

Впевнений старт лідера!

Мірча Луческу здивував багатьох уболівальників та спеціалістів вибором стартового складу на дебютний матч киян у новому сезоні. Румунський фахівець застосував випробуваний на зборах хід із Денисом Гармашем на позиції центрального нападника:

Динамо і голи після навісів – кохання з першого погляду

Команда Луческу привітала Верес в УПЛ потужним ударом на старті зустрічі. Вже на 4 хвилині кияни вийшли вперед  у рахунку. Шапаренко подав із кутового, Караваєв скинув м’яч на лінію воротарського майданчика, звідки Денис Попов ударом головою поцілив точно у кут воріт Богдана Когута – 1:0!

Швидкий гол не позбавив динамівців атакувальної пристрасті, яку рівняни ще раз відчули на 6 хвилині. Богдан Когут, мабуть, пережив дежавю, адже гості знову даи пробити гравцю суперника із лінії воротарського майданчика. Тимчик навісив на Гармаша, який за вдалою схемою Попова пробив у той самий кут воріт Вереса – 2:0.

Комфортна перевага трохи заспокоїла Динамо. Господарі взяли паузу, якою підопічні Вірта ледь не скористалися всередині першого тайму. Спочатку Пасіч небезпечно пробив з-за меж штрафного майданчика киян – м’яч пройшов поруч зі стійкою. А згодом свій супершанс змарнував Гегедош, який сам прорвався флангом і з лівої пробив повз дальній кут воріт Бущана.

Під час забігу Гегедоша зазнав травми Денис Попов. Захисник збірної України не зміг продовжити гру (його на полі змінив Забарний).

Динамо до перерви ще раз нагадало новачку УПЛ про свою силу

Динамівці організували швидку атаку, яку класними індивідуальними діями завершив Олександр Тимчик. Захисник видав крутий ривок, отримав пас від партнера, обіграв на замасі захисника і з меж штрафного майданчика пробив у верхній кут воріт рівнян – 3:0!

Фото ФК Динамо Київ

Після перерви кияни продовжили створювати загрозу воротам гостей. Міг денис Гармаша оформити дубль на 53 хвилині, але з декількох метрів змарнував пас від Тимчика, пробивши  поруч зі стійкою.

На 76 хвилині Когут двічі упродовж декількох секунд врятував свою команду. Голкіпер гостей потягнув спочатку дальній удар Сидорчука, а потім і добивання злету від Кулача!

На 82 хвилині Верес забив зусиллями Махнєва (вдало відгукнувся на подачу партнера зі штрафного), але порадіти гостям не вдалося, адже арбітр зафіксував офсайд.

Віктор Циганков з’явився на полі зі старту другого тайму і у грі відверто не вражав. Не вражав до 85 хвилини, а потім вінгер киян на замасі прибрав Нєчанінова, який в підкаті збив опонента – пенальті! Циганков з одинадцяти метрів пробив бездоганно – 4:0!

Міг Віктор Циганков останнім ударом у матчі забити і п’ятий матч своєї команди – Когут потягнув!

Динамо розпочинає новий сезон УПЛ з упевненої перемоги.

Сприяв договірнякам і скаржиться!? Скандальний екстренер УПЛ критикує рівень клубів

Дивна заява від колишнього тренера команд УПЛ …