Привіт від Кравця. Ще один ексфорвард Динамо продовжує забивати

Нападник Кайсеріспора відзначився у матчі з ТОП-командою.

Український форвард Кайсеріспора Артем Кравець відзначився голом у матчі з другою командою Суперліги Туреччини Істанбулом. Початок зустрічі для команди ексдинамівця був катастрофічний. Башакшехір вже на 10 хвилині вів у два м’ячі завдяки автоголам Лопеша і Кули.

Під завісу першого тайму Кравець відквитав один м’яч! Нападник відгукнувся на навіс Ачара і ударом головою скоротив рахунок у зустрічі – 1:2.

Kayserispor 1-2 Başakşehir (Kravets) #beşiktaş #yenimalatyaspor #alanyaspor #trabzonspor #gençlerbirliği #galatasaray #konyaspor #başakşehir #sport #gaziantepspor #çaykurrizespor #denizlispor #kasımpaşa #sivasspor #antalyaspor #göztepe #antalya #fenerbahçe #kayserispor #ankara #istanbul #trabzon #türkiye #futbol #süperlig #cemilustasezonu #ankaragücü #bycanbaz #fitness #gym

A post shared by cemil usta (@superliggollri) on Dec 22, 2019 at 6:13am PST

У другому таймі голи Демба Ба і Алексича встановили підсумковий рахунок 4:1 на користь Істанбула.

Кайсеріспор після 16 турів перебуває на останньому місці у турнірній таблиці турецької Суперліги. В активі команди Кравця, який повернувся після травми і відзначився вже 3 голом у 5 матчах, лише 10 очок.