Олімпік – Динамо. Приємні українські реалії для киян

Київське Динамо після домашнього фіаско у матчі з Челсі очікував непростий поєдинок з Олімпіком.

“Виїзний” матч для киян розпочався дросить вдало. Вже на 15 хвилині Ігор Пасхал вказав на 11 метрову позначку. Бетім намагався кулаком перервати передачу суперника з флангу, але замість м’яча поцілив у Дениса Гармаша. Віктор Циганков пробив на надто вдало, але м’яч все одно перетнув лінію воріт Олімпіка (сербський голкіпер номінальних господарів був у розпачі, адже вгадав кут і майже відбив удар) – 0:1.

Для Динамо все було добре поки Матар не впав у штрафному майданчику киян. Пасхал розцінив артистизм нападника на фол з боку Кадара і вказав на пенальті. Подиву динамівців не було межі, але це зовсім не збентежило Олексія Гая, який впевнено цю нагоду перетворив у гол – 1:1.

Такий поворот у грі на деяких час спантеличив Динамо. Чого лише вартує помилка Бойка, який вкинув м’яча прямо на Кольцова. На щастя для команди Хацкевича гравець Олімпіка таким подарунком не скористався і пробив повз ворота.

Холодний душ у вигляді голу і момента Кольцова позитивно вплинув на номінальних гостей. Хороший момент після затяжної атаки мав Миколенко, але удар головою від захисника пройшов повз ворота Олімпіка. Приклад гри на другому поверсі партнеру на 39 хвилині показав Русин. Назарій відірвався від захисника і легким кивком голови перетворив класну подачу Циганкова у гол – 1:2.

Фото ФК Динамо

Міг до перерви Гармаш подвоїти перевагу своєї команди, але натомість не влучив по м’ячу із декількох метрів – кумедний фейл півзахисника Динамо.

У другому таймі ініціатива була за Динамо. Кияни продовжували утримувати ініціативу раз-по-раз створюючи моменти біля воріт Олімпіка. Шанси мали Гармаш, Сідіклей і Буяльський, але Гармаш на пас трохи запізнився, а удари Сідіклей і Буяльського були слабкі і неточні.

Замість Гармаша на поле вийшов Шапаренко і теж одразу змарнував момент. Циганков протягнув  м’яч по флангу і віддав на вільного у штрафному майданчику Шапаренка. Удар 10-ки Динамо був симбіозом попередніх спроб партнерів – і слабкий, і неточний.

Спокійна гра при 2:1 ледь не зіграла з Динамо у злий жарт. Удар Матара ледь у свої ворота не переправив Бурда, який необачно намагався заблокувати удар сенегальця. Бойко і фанати киян обійшлися легким переляком за декілька хвилин до завершення основного часу поєдинка.

Мінімальна перемога Динамо, яка стане для фанатів киян легкою втіхою за провальний єврокубковий тиждень.