Домашня сторінка Ексклюзив Приїхали до Малиновського. Італійська мова й навантаження в Аталанті

Приїхали до Малиновського. Італійська мова й навантаження в Аталанті

0 читачів онлайн
0
1,527

Сергій Пейчев відвідав Бергамо та поспілкувався із Русланом Малиновським. Ексклюзивне інтерв’ю після першого гола за Аталанту.

Про Аталанту та порівняння з Бельгією

В Бельгію переїжджав молодим. А тут вже є певний досвід. Переїзд у Бергамо був легшим. Тренування тут дуже інтенсивні. Відрізняється підготовка, яка була в Бельгії чи Україні. Гра може вважатися за тренування. Інколи матч – не найважче, що може бути. Ти думаєш, що втомився, але після цього є ще додаткова робота.

Італійська мова

Це проблема. Потрібно тільки італійською розмовляти. Іноземці інколи спілкуються англійською. Всі інші – італійською, треба вивчати. Я дещо можу сказати, але в основному починаю розуміти, що говорить тренер. Це найголовніше. Займався з викладачем, але потім не було часу. Дружина набагато краще знає мову, допомагає.

Конкуренція в команді

Треба працювати, чекати свого шансу. Той час, який мені виділяють, намагаюся використовувати з користю для себе та команди. Звикаю, вбираю інформацію. Італійський чемпіонат не такий простий. Тут високі завдання, Ліга Чемпіонів і хороша конкуренція.

Про Алехандро Гомеса

Він дуже дружелюбний. Капітан. Своїми діями показує, що є одним із найкращих в чемпіонаті. Може підказати в певних моментах. Дуже досвідчений гравець.

Про перший гол за Аталанту

Це перший гол, присвятив його доньці. Дуже хотів забити. Були моменти, але не щастило. Відчувався невеликий тиск, коли приїхав зі збірної. Мовляв, там забиваю, треба і тут. Сподіваюся, це стане стартом для моїх голів за Аталанту.

Читайте також: Кого переглядатимуть скаути МЮ в Україні? Два прізвища

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Із Північною Македонією він не зіграє! Шевченко втрачає важливого гравця

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE розповів про втрати збірної Ук…