Приїхали. Карпати закінчують існування в УПЛ?

Чутки про великі проблеми з фінансуванням у Карпатах підтвердилися. 

Але щоб ТАК!

Прес-служба Карпат офіційно повідомляє, що перенесений поєдинок УПЛ Карпати – Маріуполь може не відбутися через брак коштів:

Перенесений поєдинок УПЛ Карпати – Маріуполь, цілком ймовірно, не відбудеться, як і наступні матчі львів’ян у чемпіонаті. Причина – брак необхідних коштів. Тритижневий виїзд (а саме у гостях карпатівці мали зіграти свої поєдинки через епідеміологічну ситуацію у Львові) обійдеться майже у півтора мільйони гривень. У клубу таких коштів нема.

Тут цікаве формулювання – як і наступні матчі УПЛ. Невже сезон та й сама історія клубу для львівської команди завершені? Адже регламент в УПЛ якось та працює. А в ньому неявка на два матчі означає дискваліфікацію клубу. Виконавчий директор Карпат Ростислав Ящишин розповів детальніше про причини проблеми:

Олег Смалійчук тривалий час перебував в Києві і намагався зустрітися із представниками та власниками компанії Крісал Холдінгс, аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування. Наскільки мені відомо, зустріч не відбулася. Також друга сторона жодним чином не реагувала на офіційні листи від Олега Смалійчука з ідентичними пропозиціями.

Не секрет, що в клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у Карпат буквально немає власних ресурсів та резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори ніяким чином не можна було передбачити під час формування і так урізаного та скромного бюджету. 

Олег Смалійчук прилетів до Львова та оперативно закрив низку проблемних питань. Зараз боргів перед командою нема, більше того, гравці отримали матеріальне заохочення за проявлений характер у львівському дербі. Однак після відсутності діалогу з компанією Крісал Холдінгс, Олег Смалійчук повідомив мене, що має можливість фінансувати клуб на свої 50%, оскільки є простим бізнесменом, а не олігархом. Відповідно, наразі у нас немає можливості виїхати на гру в Маріуполь. Дуже сподіваюся, що представники Крісал Холдінгс нарешті звернуть увагу на нашу проблему і вступлять в конструктивний переговорний процес.

View this post on Instagram

Перенесений поєдинок УПЛ «Карпати» – «Маріуполь», цілком ймовірно, не відбудеться, як і наступні матчі львів’ян у чемпіонаті. Причина – брак необхідних коштів. Тритижневий виїзд (а саме у гостях карпатівці мали зіграти свої поєдинки через епідеміологічну ситуацію у Львові) обійдеться майже у півтора мільйони гривень. У клубу таких коштів нема. ⠀ Як відомо, власниками клубу є дві іноземні компанії – «Менділ Лімітед», яка віднедавна належить Олегу Смалійчуку, та «Крісал Холдінгс», що відповідно до документів, належить Каті Парпі. ⠀ «Олег Смалійчук тривалий час перебував в Києві і намагався зустрітися із представниками та власниками компанії «Крісал Холдінгс», аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування, – говорить виконавчий директор ФК «Карпати» Ростислав Ящишин. – Наскільки мені відомо, зустріч не відбулася. Також друга сторона жодним чином не реагувала на офіційні листи від Олега Смалійчука з ідентичними пропозиціями. ⠀ Не секрет, що в клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у «Карпат» буквально нема власних ресурсів та резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори ніяким чином не можна було передбачити під час формування і так урізаного та скромного бюджету. ⠀ Після зміни власника компанії «Менділ Лімітед», Олег Смалійчук прилетів до Львова та оперативно закрив низку проблемних питань. Зараз боргів перед командою нема, більше того, гравці отримали матеріальне заохочення за проявлений характер у львівському дербі. Однак після відсутності діалогу з компанією «Крісал Холдінгс», Олег Смалійчук повідомив мене, що має можливість фінансувати клуб на свої 50%, оскільки є простим бізнесменом, а не олігархом. Відповідно, наразі у нас нема можливості виїхати на гру в Маріуполь. Дуже сподіваюся, що представники «Крісал Холдінгс» нарешті звернуть увагу на нашу проблему і вступлять в конструктивний переговорний процес». ⠀ #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Jun 29, 2020 at 4:25am PDT

Тож, Карпати можуть зняти з УПЛ, якщо команда не з’явиться на ДВА поєдинки.

Нагадаємо, у час карантину колишній віце-президент Карпат Олег Смалійчук викупив частину клубу у Петра Димінського.

Читайте також: Грають у футбол без м’яча? Два клуби УПЛ опинилися на дні європейського рейтингу.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також