Автор Богдан Мушта

Пятниця. 15:45. Чорний мерседес повільно наближається до головного корпусу динамівської бази. За кермом був Ігор Суркіс. Президент ступив на бруківку та кинув привітання усім присутнім….

Всем Здрасьте…

І без зайвих церемоній пішов презентувати команді нового головного тренера. Сказав, що часу на розгойдування немає, гравці у тонусі. Та чи у тонусі Олексій Михайличенко?..

Востаннє він сидів на тренерській лавці у 2012-му. Був асистентом Олега Блохіна. Поки у головного тренера були проблеми зі здоров’ям, Михайличенко керував командою та ходив на прес-конференції. Але остання прес-конференція як головного тренера була ще у 2009-му! Після програного грекам плей-офф на чемпіонат світу.

Олексій Михайличенко, головний тренер Динамо.

На жаль, і моя мрія, і мрія тих хлопців, котрі залишилися в роздягальні, які дуже хотіли поїхати на ЧС. На жаль, цього разу не здійснилася.

Десять років минуло відтоді, як він був головним тренером, і 15 – коли був головним саме у Динамо. Ігор Суркіс звільнив Михайличенка у 2004-му після поразки Трабзонспору в кваліфікації ЛЧ. Навіть не дочекавшись матчу-відповіді. Хоча до того Михайличенко за два роки виграв два чемпіонати і Кубок.

Ігор Суркіс, президент Динамо

У нас відбулася розмова, як зараз пам’ятаю. Щось я сказав, щось він емоційно відповів. Але я був молодий і відбувся момент його відставки. Потрапивши до ЛЧ, мені здавалось, що вчинив правильно, і навіть геніально, що звільнив його. Але пройшов час і, роблячи аналіз гри, я зрозумів, що вчинив неправильно, за що потім на днях нарождення… 

Це був швидше емоційний сплеск. Хацкевича звільнив після третьої спроби, а Михайличенка після однієї гри і була гра у відповідь…

Останні 6 років Михайличенко працював спортивним директором Динамо. Всі трансфери проходили через нього. Але спортивний директор – це часто та робота, якої не видно. І не відчутно всебічного пресу. Він буде. А поки що перші слова нового головного.

Олексій Михайличенко, головний тренер Динамо.

Емоції тільки позитивні, насправді коли надійшла ця пропозиція. Я взяв час подумати, тому що треба бути готовим до цієї роботи. І тільки коли я зрозумів, що готовий, що можу це робити, я погодився. Але повернутися саме на посаду головного тренера для мене дуже важливо. І, звісно, я намагатимусь знайти контакт із хлопцями.

Перший контакт команди і нового тренерського штабу відбувся на тренуванні. «Динамо» у ці вихідні не грало, їхній матч із «Маріуполем» перенесли на вересень. Найближчою буде грати з «Олімпіком» наступної суботи.

Читайте також: Ляпас для Зорі. Олександрія дає урок Зорі перед Еспаньйолом

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Динамівці вчасно приїдуть до збірної? Циганик дав відповідь

Журналіст Ігор Циганик в ефірі програми #ЦиганикLive розповів про розмову Андрія Шевченка …