ПСЖ розбив стіну Реала в Лізі чемпіонів. Геніальний Мбаппе пробив Куртуа. ВІДЕО

Дуель, варта фіналу.

Перший суперматч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між ПСЖ та Реалом активніше розпочав паризький клуб. Кіліан Мбаппе зі стартових хвилин взявся тероризувати оборону мадридців, а особливо фланг, де грав Карвахаль.

Саме від іспанця на 17 хвилині Мбаппе втік, але свою дуель Тібо Куртуа французький геній програв – сейв голкіпера гостей.

Підопічні Карло Анчелотті за перші 45 хвилин зустрічі створили біля воріт Доннарумми аж нічого.

Другий тайм розпочався з іще одного супермоменту імені Мбаппе-Куртуа. Француз після передачі від партнера з меж штрафного майданчика пробивав по воротах мадридців – черговий сейв бельгійського голкіпера!

Ще раз свій героїзм Куртуа продемонстрував на 61 хвилині. Мбаппе заробив пенальті, який взявся пробивати Ліонель Мессі. Удар аргентинця в кут не став чимось надзвичайним для Куртуа – порятунок бельгійського лідера мадридців.

Міг вирвати перемогу для парижан Неймар. Бразилець отримав розрізну передачу від Мессі і з гострого кута намагався переграти гокліпера Реала – м'яч полетів в аут.

Справедливість цього вечора все ж перемогла. Кіліан Мбаппе, який як ніхто заслуговував своїми діями засмутити гостей із Мадрида, свого досяг. У компенсований до другого тайму час зірка ПСЖ обіграла у штрафному майданчику гостей одразу двох опонетів (Вальверде і Васкеса) і пробила повз Куртуа – 1:0!

ПСЖ вириває надважливу перемогу у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів!