Домашня сторінка Актуально Публічне каяття скандального арбітра

Публічне каяття скандального арбітра

23 читачів онлайн
0
763

Головний арбітр скандального матчу Нант – ПСЖ визнав свої дії неправомірними. Нагадаємо, Тоні Шапрон відзначився контроверсійним рішенням. Арбітр перечепився через ногу гравця команди-господарів і впав, а піднімаючись намагався вдарити футболіста. В підсумку рефері показав жовту картку Дієго Карлосу, яка стала другою для гравця Нанта.

Після матчу з’явилась інформація від Федерації футболу Франції, яка відсторонила арбітра від роботи на невизначений термін. Згодом сам Шапрон виступив із заявою. Він вибачився перед футболістом і визнав помилковість своїх дій. Також Тоні зазначив, що він звернувся до дисциплінарного комітету із листом в якому вказав, що прийняв неправильне рішення та попросив відмінити рішення зазначене в протоколі матчу.

Дисциплінарний комітет відмінив вилучення футболіста канарок. А винуватець ситуації публічно вибачився перед Дієго Карлосом.

Хочу вибачитись перед Дієго Карлосом. Мої дії були непрофесійними. У мене нещодавно була травма, я пошкодив з’язки. Тому коли опинився на газоні я раптово відчув біль. Побоюючись рецедиву, за інерцією викинув ногу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Знову на вихід? Ванда Нара інтригує ТОП-клуби заявами про майбутнє Ікарді

Скандальний нападник влітку може знову змінити команду …