Артем Путівцев допоміг Термаліці врятуватись від поразки. Українець на 90+2 хвилині віддав гольову передачу, яка і стала рятівною в грі. Термаліка проводила гостьовий матч проти гданської Лехії. Обидві команди перебувають в нижній частині турнірної таблиці і крокують нога в ногу. Від цього протистояння було ще принциповішим.

Гості забили першими. Гергель отримав м’яч на лінії штрафного майданчика, прибрав суперника і пробив у ближній кут. Однак перевага в рахунку Термаліки не надто відобразилась на грі. Господарі ледь не вдвічі більше володіли м’ячем і за кількістю ударів в площину воріт майже не поступились супернику. Тому гол Лехії наприкінці першої половини гри виглядав цілком очікуваним. Славчев заробив пенальті, яке реалізував Райхао.

В другому таймі Термаліка перехопила ініціативу і почала вести гру першим номером. Але за іронією долі голом відзначились господарі. Стандарт біля воріт Термаліки закінчився вдалим добиванням Чржановського. Рахунок 2:1 тримався аж до компенсованого часу і здавалось, що Лехія вже не втратить перемогу, та остання атака суперника перекреслила плани господарів. Матей виконав подачу у штрафний майданчик, Путівцев намагався пробити головою, але м’яч полетів не в отвір воріт, та на добиванні встиг Тойво.

Лехія і Термаліка розписали бойову нічию, яка ніяк не змінила їхніх турінрних розташувань. Лехія із 26 очками йде 12-ю, а Термаліка має на один бал менше і відповідно посідає 13-те місце.