Домашня сторінка Актуально Расистський скандал в УПЛ. Зоря офіційно звернулася в УАФ

Расистський скандал в УПЛ. Зоря офіційно звернулася в УАФ

0 читачів онлайн
3
1,858

Скандальну ситуацію розбиратимуть

Луганська Зоря офіційно звернулася до Комітету з етики та чесної гри УАФ з проханням розібратися у скандальному інциденті, що трапився наприкінці матчу з Десною. Нагадаємо, у трансляції поєдинку було чути образи з расистським підтекстом з боку лавки Десни.

Фото ФК Зоря

Генеральний директор Зорі Станіслав Оганов в ексклюзивному коментарі Профутбол Digital пояснив позицію клубу:

Епізод стався в кінці матчу, він був неприємним. Були висловлювання з боку тренерського штабу і футболістів Десни. Думаю, це не прикрашає, коли сьогодні у всьому світі борються з расизмом, висловлювати так.

Ми сприймаємо це як образу Зорі, в тому числі наших футболістів. Є записи, зараз розбираємося. Ми не хочемо звинувачувати, що це був той чи інший чоловік. Але що це сталося з боку тренерського штабу і запасних футболістів – очевидний факт. Чужі люди не можуть перебувати в цій зоні.

Наша позиція – не хочемо, щоб когось покарали, застосували штрафні санкції, а хочемо, щоб це більше не повторювалося. Щоб Десна розібралася в цій ситуації і вибачилася перед нашими футболістами і клубом Зоря.

Писатимемо лист до Комітету чесної гри, тому що не можемо залишити момент без уваги. Епізод не пропустив і делегат матчу, який у своєму рапорті повідомив про цей інцидент, – сказав Оганов

Читайте також: Шабанов, Русин… Легія хоче ще одного українця

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Його кликали, але він не поїхав! Відомий український тренер відмовив російському клубу

Російський клуб хотів запросити українського тренера, але отримав відмову …