Раян Мейсон – футболіст, який на вустах у всієї футбольної Англії останні дні. Гравець Халл Сіті у 26 років завершив кар’єру через травму. 22 січня 2017 року Челсі приймав Халл Сіті. Лондонці виграли той матч з рахунком 2:0, але одна подія запам’яталась більше ніж рахунок на табло.

Фото: Getty Images

На 20 хвилині Раян Мейсон у боротьбі з Гаррі Кехіллом зіштовхнулися головами. Результатом цього інциденту став перелом черепа гравця Халл Сіті. Страшний діагноз, який спочатку вибив футболіста на тривалий час з футболу. Але на днях стало відомо, що порадившись з лікарями, Мейсон закінчив кар’єру професійного футболіста. Згідно рекомендацій авторитетних медиків, футболісту не рекомендовано грати після подібної травми.

Ця новина шокувала футбольну спільноту Англії. Гаррі Кехілл дуже засмучений цією новиною:

Відчуваю цілковите спустошення після сьогоднішньої новини від Раяна. Боротьба під час кутового – це те, що ми робили тисячі разів і побачити такі наслідки для такого професіонала, як Раян – це жахливо. Посилаю тобі та твоїй сімі’ї всю свою любов  і бажаю тобі всього найкращого в майбутньому, – пише Гаррі Кехілл у своєму твіттері.

Багато футболістів висловили свої співчуття Раяну, ось твіт Петера Чеха та Гарета Бейла з цього приводу:

Вчора був сумний день для одного неймовірного молодого чоловіка – Раяна Мейсона. Його історія не закінчилась хеппі-ендом. Його відчайдушність, хоробрість, яку він продемонстрував протягом одуження – це те, що надихає інших. Всього найкращого, Раян, – пише Петр Чех в твіттері.

Всього найкращого, Раян Мейсон. Успіхів в майбутньому. Це була честь грати з тобою разом, пише Гарет Бейл в твіттері.

Челсі також не залишився осторонь і побажав Мейсону успіхів:

Всі в Челсі надсилають найкращі побажання Раяну Мейсону в зв’язку з його завершенням кар’єри. Успіхів, Раян, що б ти не обрав робити далі, – пише офіційний акаунт Челсі в твіттері.

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Женжеруха Петро
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Грати по-новому. Перший матч Динамо у 2019 році

Першим суперником Динамо на зборах у Марбельї став німецький Бохум …