Реакція фанатів Динамо Київ на призначення Мірчі Луческу головним тренером команди

Те, що особа нового наставника киян багатьом не сподобається, Ігор Суркіс точно прогнозував. Та чи передбачив він фанатський спротив своєму рішенню?

Ресурс wbc_kyiv (Ультрас Динамо) на сторінці в Instagram виставив такий пост:

View this post on Instagram

​​Що ж, ми до останнього вірили, що це якийсь невдалий розіграш, але керівництво клубу втратило усі залишки здорового глузду, честі та гідності. Призначення 74-річного тренера, який неодноразово некоректно висловлювався на адресу Динамо – це плювок в очі усім вболівальникам Динамо, і суркіси мали б усвідомлювати, які наслідки це потягне за собою. На даний момент ми звертаємось до всіх працівників Динамо Київ, у яких залишилась хоч крихта самоповаги: все, що вам залишається в нинішній ситуацій – написати заяву на звільнення. А всіх вболівальників, кому болить за Динамо так само, як і нам, просимо слідкувати за повідомленнями нашої спільноти – акції протесту не змусять себе довго чекати. Суркіси – від'їбіться від Динамо!

A post shared by WBC | Ultras Dynamo Kyiv (@wbc_kyiv) on Jul 23, 2020 at 5:09am PDT

Що ж, ми до останнього вірили, що це якийсь невдалий розіграш. Але керівництво клубу втратило усі залишки здорового глузду, честі та гідності. Призначення 74-річного тренера, який неодноразово некоректно висловлювався на адресу Динамо – це плювок в очі усім вболівальникам Динамо. Суркіси мали б усвідомлювати, які наслідки це потягне за собою.

На даний момент ми звертаємося до всіх працівників Динамо Київ, у яких залишилася хоч крихта самоповаги: все, що вам залишається в нинішній ситуацій – написати заяву на звільнення. А всіх вболівальників, кому болить за Динамо так само, як і нам, просимо стежити за повідомленнями нашої спільноти – акції протесту не змусять себе довго чекати.

Суркіси – від’***ться від Динамо!

Незабаром вболівальники повернуться на стадіони, тож президент Динамо має вирішити чергову проблему, котру спровокувало його рішення про призначення Луческу.

Читайте також: Без роботи довго не сидів. Кривдник Дніпра у Лізі Європи очолив новий клуб і Годувальників стає все більше. Вихованець Шахтаря гратиме в Росії

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також