Домашня сторінка Актуально Реакція фанатів Динамо Київ на призначення Мірчі Луческу головним тренером команди

Реакція фанатів Динамо Київ на призначення Мірчі Луческу головним тренером команди

16 читачів онлайн
4
18,544

Те, що особа нового наставника киян багатьом не сподобається, Ігор Суркіс точно прогнозував. Та чи передбачив він фанатський спротив своєму рішенню?

Ресурс wbc_kyiv (Ультрас Динамо) на сторінці в Instagram виставив такий пост:

View this post on Instagram

​​Що ж, ми до останнього вірили, що це якийсь невдалий розіграш, але керівництво клубу втратило усі залишки здорового глузду, честі та гідності. Призначення 74-річного тренера, який неодноразово некоректно висловлювався на адресу Динамо – це плювок в очі усім вболівальникам Динамо, і суркіси мали б усвідомлювати, які наслідки це потягне за собою. На даний момент ми звертаємось до всіх працівників Динамо Київ, у яких залишилась хоч крихта самоповаги: все, що вам залишається в нинішній ситуацій – написати заяву на звільнення. А всіх вболівальників, кому болить за Динамо так само, як і нам, просимо слідкувати за повідомленнями нашої спільноти – акції протесту не змусять себе довго чекати. Суркіси – від'їбіться від Динамо!

A post shared by WBC | Ultras Dynamo Kyiv (@wbc_kyiv) on

Що ж, ми до останнього вірили, що це якийсь невдалий розіграш. Але керівництво клубу втратило усі залишки здорового глузду, честі та гідності. Призначення 74-річного тренера, який неодноразово некоректно висловлювався на адресу Динамо – це плювок в очі усім вболівальникам Динамо. Суркіси мали б усвідомлювати, які наслідки це потягне за собою.

На даний момент ми звертаємося до всіх працівників Динамо Київ, у яких залишилася хоч крихта самоповаги: все, що вам залишається в нинішній ситуацій – написати заяву на звільнення. А всіх вболівальників, кому болить за Динамо так само, як і нам, просимо стежити за повідомленнями нашої спільноти – акції протесту не змусять себе довго чекати.

Суркіси – від’***ться від Динамо!

Незабаром вболівальники повернуться на стадіони, тож президент Динамо має вирішити чергову проблему, котру спровокувало його рішення про призначення Луческу.

Читайте також: Без роботи довго не сидів. Кривдник Дніпра у Лізі Європи очолив новий клуб і Годувальників стає все більше. Вихованець Шахтаря гратиме в Росії

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Урок від дебютанта. Рух у Львові шокує Шахтар

Новачок УПЛ набрав свій перший бал у сенсаційному матчі …