Реал — Атлетико. Зідан — геній, яскравий Вінісіус і Сімеоне без нападників

Мадридське дербі з очевидним фаворитом. Реал та Атлетико зійшлися у 22-му турі іспанської Ла Ліги.

До поєдинку з Атлетико Реал підходив у статусі лідера турнірної таблиці Примери. У команди Сімеоне все було набагато гірше: Матрацники посідають аж 5-ту сходинку, відстаючи від Реала на 10 очок.

Складний перший тайм для Реала

Однак, у першому таймі Реал геть не мав вигляду фаворита. Вершкові володіли ініціативою, підопічні Сімеоне вибігали у небезпечні контратаки. Прекрасну нагоду забити мав Вітоло, але з хорошої позиції пробив просто в руки Куртуа. Хороший момент був у Корреа, коли захисники Реала проспали його підключення у штрафний майданчик. Аргентинець влучив у стійку.

У Реала таких гострих моментів не було. Двічі опинявся на ударній позиції Рамос, але йому бракувало влучності. Найактивнішим в команді Зідана був Вальверде. Він багато підключався до атаки, ще й встигав допомагати у захисті Карвахалю, адже діяв ближче до правого флангу.

Ключові заміни Зідана

Така гра Вершкових в атаці не влаштовувала Зідана, тому французький наставник на другий тайм випустив Вінісіуса та Васкеса замість Іско і Крооса. Тепер у Реала з’явилися чіткі фланги в атаці. Сімеоне відповів дуже несподіваною заміною: Лемар вийшов замість Морати. Атлетико залишився без чистого центрального нападника.

Радикальні зміни Зідана майже одразу дали результат. На 57-й хвилині Вінісіус одним пасом відрізав двох гравців Атлетико на лівому фланзі, вивів на хороший простір Менді, який прострілив у воротарський майданчик. Бензема виконав свою роль нападника на відмінно, забивши у ворота Облака — 1:0.

У грі Атлетико вже не було тієї інтенсивності, яку мала команда у першому таймі. В атаці футболісти дуже рідко чіплялися за м’яч, а насичений центр поля не приносив ніяких результатів. Сімеоне відчув, що команді потрібні зміни у нападі, тому випустив Карраско, який тільки-но повернувся з Китаю.

У Реала на лівому фланзі продовжував розривати Вінісіус. Наприкінці матчу молодий талант Реала навіть сам міг завершити прекрасну атаку Вершкових. Після ефектного зміщення з лівого флангу в центр Вінісіус пробив у руки Облаку.

Реал переміг і продовжить утримувати лідерство в турнірній таблиці Ла Ліги. А от Атлетико після цієї поразки може опуститися навіть на 7-му сходинку. Це вже залежатиме від результатів інших поєдинків туру.