Ліверпуль вже не той! Реал завдяки таланту б’є мерсисайдців у Мадриді. ВІДЕО

Після паузи на матчі збірних повернувся найпрестижніший євротурнір

Ліга чемпіонів на стадії 1/4 фіналу підготувала вболівальникам мегапротистояння – повторення київського фіналу, в якому Реал зустрічався з Ліверпулем.

Обидві команди мали серйозні кадрові проблеми перед матчем у Мадриді

Зінедін Зідан не міг, крім вже звично відсутнього Азара, розраховувати на центральних оборонців Варана та Рамоса. У Юргена Клоппа головний біль схожий, бо вже давно вилетіли Ван Дайк, Матіп і Гомес, тому в центрі захисту грають всі, хто здоровий.

Реал на правах господаря створив перший непоганий момент у зустрічі. Менді обіграв на фланзі Александра-Арнольда і подав точно на голову Вінісіусу Жуніору – м’яч після удару бразильця пройшов поруч зі стійкою воріт Аліссона.

Голи Реала до перерви

Свою другу нагоду Вінісіус не мав морального права змарнувати, адже Тоні Кроос геніальним пасом вивів молодого бразильця віч-на-віч з голкіпером Ліверпуля. Вінгер мадридців першим дотиком передачу німця обробив, а другим пробив у кут воріт Аліссона – 1:0 на 27 хвилині.

На 36 хвилині справи гостей погіршилися ще більше. Кроос вдруге намагався пасом знайти Вінісіуса, Александер-Арнольд передачу півзахисника Реала перервав, але скинув просто на Асенсіо. Іспанський атакувальний гравець помилкою захисника Ліверпуля скористався на 100%, одним рухом перекинувши Аліссона, а іншим – відправив м’яч у сітку вже порожніх воріт мерсисайдців. Підопічні Клоппа апелювали до арбітра матчу Фелікса Бриха, адже трохи раніше німецький суддя проігнорував поштовх Васкеса у протистоянні з Мане. Представник футбольної Феміди був невблаганним і без вагань зарахував гол Асенсіо – 2:0!

Другий тайм

Після перерви Ліверпулю майже одразу вдалося скоротити відставання в рахунку. Діогу Жота прорвався до штрафного майданчика господарів, удар португальця Модрич заблокував, але м’яч після рикошету потрапив до Салаха. Лідер мерсисайдців із близької відстані Тібо Куртуа переграв – 2:1!

Грали з надією відігратися гості до 65 хвилини, а тоді знову своє слово сказав Вінісіус. Модрич відпасував під удар бразильцю, який із меж штрафного майданчика Ліверпуля пробив у кут воріт Аліссона – 3:1.

Photo by Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Клопп випустив Фірміно і Шачірі, але позиційний тиск гостей не переріс в небезпечні моменти біля воріт Куртуа.

Реал легко скористався проблемами Ліверпуля, який не надихає вболівальників мерсисайдців перед другим матчем цих команд в 1/4 фіналу.