Реал Мадрид – Валенсія. Які у кого шанси на перемогу?

29-ий тур Ла Ліги обіцяє бути видовищним. Мадридський Реал прийматиме вдома Валенсію.

Перші матчі команд після карантину показали, хто в якій формі перебуває. Якщо Вершкові очікувано перемогли Ейбар без будь-яких проблем з рахунком 3:1, то до Кажанів, які зіграли внічию з Леванте 1:1, виникають певні запитання.

Реал у своєму матчі створив чимало моментів, особливо слід відмітити гру Азара, який в цьому поєдинку був справжнім лідером команди. Він, до речі, і асистував у другому голі, викотивши м’яч Рамосу на порожні ворота. Мадридці все вирішили ще в першому таймі, адже саме тоді вони тричі відзначалися у ворота Ейбара.

Цей факт дещо розслабив Вершкових і в другому таймі біля їхніх воріт декілька разів виникала загроза. Однак, чудова гра Куртуа нівелювала всі спроби Ейбара забити хоч один м’яч. Але все ж їм це вдалося при розіграші кутового. Після низки рикошетів м’яч пролетів поміж голкіпера Реала і залетів у ворота. Куртуа встиг зреагувати на удар, але завадив його зріст, який не дав йому вдало згрупуватися. Після цього гострих моментів біля воріт Королівського клубу не було.

Валенсія ж у своєму матчі мала значно менше моментів і забити змогла тільки під завісу гри на 89-ій хвилині. Родріго вдало зіграв при прострілі з флангу: випередив суперника і пробив в дальній кут. Однак, святкували Кажани не довго і вже у доданий час пропустили з пенальті. Загалом по грі Валенсія не виглядала надто потужною, і такий результат є закономірним. Про рівну гру свідчить навіть статистика матчу: однаковий відсоток володіння м’ячем і кількість ударів, хоч Леванте навіть частіше влучав в площину воріт (4 рази).

У Реала Рамос, Карвахаль та Азар отримали ушкодження в попередній грі, однак, як запевнив головний тренер мадридців Зідан, вони всі будуть готові до матчу з Валенсією.

Прогноз

Явний фаворитом у цій зустрічі є мадридський Реал і Валенсії доведеться гарно постаратися, щоб зачепитися за перемогу в цьому матчі.

Тому цілком логічно буде спрогнозувати, що в цьому матчі перемогу здобуде Реал Мадрид.