Реал знову не зміг здобути перемогу в Примері. Вершкові цього разу не здолали Леванте, а лідер королівського клубу залишився незадоволений діями оператора.

Португалець провів загалом дуже невиразний матч, торимав одну із найгірших оцінок в складі своєї команди – 6,7, та був замінений на 82-й хвилині. Сам факт заміни викликав обурення у Роналду. Португалець спочатку неоднозначним жестом висловив незадоволення Зідану, а згодом агресивно повівся щодо оператора матчу. Той крупним планом показував емоції португальця після заміни.

Роналду відповів:

Не потрібно знімати мене. Дивись матч! Направ камеру на поле!

Матч розпочався дуже оптимістично для гостей. Серхіо Рамос вже на 11-й хвилині вдало відгукнувся на подачу із кутового. Хоч удар вдався не надто сильним, але хибний рух Бензема дизорієнтував кіпера левантійців і м’яч опинився у воротах. Наступний шанс для взяття воріт був у Роналду. Крос пробивав з-за меж штрафного майданчика і Олазабал впорався з ударом, але відбив м’яч перед собою. Однак португалець в ближньому бою не перехитрив голкіпера.

Наприкінці першого тайму господарі провели кинжальну контратаку. Звичайне закидання за спину захисникам спричинило пожежу біля воріт Реала. Із виходом віч-на-віч Навас впорався, але на добиванні усіх випередив Боатенг – 1:1. За десять хвилин після перерви Кейлор Навас знову був змушений рятувати команду. Воротар мадридців в ефектному стрибку впорався із добиванням впритул. Реал силами Бензема міг виходити вперед, але Карім надтобагато сил витратив на обіграш трьох суперників і пробити акцентовано не зміг.

Кульмінація матчу настала в заключні 10 хвилин матчу. Бензема знову майстерно розібрався із суперником в чужому штрафному майданчику та викотив під удар Іско. Іспанець з десяти метрів просто не мав права схибити, 1:2. Здавалось Реал здобуде вольову перемогу і продовжить турнірну гонитву за сусідами з Атлетико, але Леванте знову зумів відігратись. Карвахаль прогавив забігання Паццині, який переграв Наваса і врятував нічию для своєї команди.

Мадридці наразі мають у своєму активі 39 очок після 21 матчу, відставання від Барселони – 18 пунктів, а від Атлетико – 7.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.