Мадридський Реал продовжує лихоманити у внутрішній першості. Вершкові зазнали вже другої поразки у стартових 10 турах Пірмери. Галактикос цього вікенду гостювали в Каталонії. Але зустрічались не з Барселоною і не з Еспаньйолом, опонентами мадридців були футболісти Жирони.

Скроминй навіть за іспанськими мірками клуб є дебютантом найвищого дивізіону. Але попри свій скромний статус ця команда вже чимало нервів попсувала суперникам і почала вже у першомуж турі. Тоді Жирона сенсаційно відібрала очки у Атлетико. При чому матрацники по ходу матчу поступались 0:2, та до честі Сімеоне його команда змогла врятувати матч.

Далі була бойова поразка від Севільї 0:1 і емоційна нічия у грі із Сельтою 3:3, а тепер перемога 2:1 над Реалом. Хоч починалось все для підопічних Зідана все вдало. Вже на 12-й хвилині матчу Роналду протягнув м’яч лівим флангом, змістився у центр і пробив. Голкіпер Жирони з ударом впорався, але на добиванні усіх випередив Іско – 1:0.

Та все з ніг на голову перевернув початок другого тайму. Злим генієм для мадридців став Стуані. Екс- нападник Мідлсбро впродовж 5 хвилин відзначився дублем і попереду в рахунку вже була Жирона – 2:1.

Зазвичай, коли андердоги переграють відвертих фаворитів це стається в більшій мірі випадково. Сильніша команда має тотальну перевагу, але не фарт та погана реалізація не дозволяють розраховувати на успіх. Але давайте поглянемо на статистику цього матчу.

Так, Жирона менше володіла м’ячем, але за ударами у бік воріт та в отвір воріт господарі практично не поступились Реалу. Рівні показники блокувань ударів суперника. Єдине у чому господарі відзначились із знаком мінус – кількість порушень правил. Але і це не повинно дивувати, зважаючи на перевагу вершкових у індивідуальній майстерності над суперником.

Поразка від Жирони підкреслила провальний старт команди Зідана в чемпіонаті. Реал зараз програє не тільки 8 очок Барселоні, а вже й 4 пункти Валенсії. Аналогічний початок сезону мали вершкові у 2012-му році. Тоді підопічні Моуріньйо теж після 10 турів мали 20 і в підсумку програли чемпіонство Барселоні у -15 пунктів.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.