Реал — Валенсія. Шедевр Бензема і неймовірне передчуття Зідана. ВІДЕО

У 29 турі Ла Ліги Реал приймав Валенсію.

У першому таймі команди м’ячів не забивали. Мадридців “прорвало” вже у другій половині поєдинку.

На 61 хвилині ударом у правий нижній від голкіпера кут відзначився Бензема — 1:0. На 74 хвилині Зідан випустив на поле Асенсіо, який пропустив більшу частину сезону через серйозну травму. Асенсіо тільки-но встиг добігти до штрафного майданчика Валенсії, як отримав передачу від Менді і вколотив м’яч у ворота — 2:0.

Третій забитий м’яч — справжній шедевр. Асенсіо знайшов передачею Бензема, француз спочатку елегантно обіграв захисника на лінії штрафного майданчика, а потім другим дотиком сильно пробив під поперечку воріт — 3:0.

Все це – у відеоогляді від Megogo:

На останній хвилині основного часу не витримали нерви у півзахисника Валенсії Лі Кан Іна. Він декілька разів грубо вдарив по ногах Серхіо Рамоса за що й отримав червону картку. Нагадаємо, Марко Асенсіо ще влітку 2019 року розірвав хрестоподібні зв’язки коліна, і от забив вже в першому матчі після повернення.