Реал втрачає шанс наблизитись до срібла

Зустріч Реала та Атлетико стала ключовою у 31-му турі Примери. На Сантьяго Бернабео відбулось чергове мадридське дербі. Можливо, для когось дещо несподівано із лідируючої позиції до цього матчу підійшли матрацники. Саме Атлетико в очному протистоянні у турнірній таблиці випереджає вершкових.

Зі стартових хвилин Реал взяв гру під свій контроль, але гості не надто засмутились ледь не тотальному контролю м’яча суперником. Атлетико зайняв зручну для себе вичікувальну позицію. А в першому таймі було що чекати. Галактикос 15 разів завдавали ударів по воротах Облака, з них 4 прийшлись в площину воріт. Атлетико декілька потенційно небезпечних контрвипадів провів, але жодній з команд забити не вдалось.

Другий тайм розпочався швидким забитим м’ячем господарів. Бейл прорвався лівим флангом і виконав націлену подачу на Роналду. Португалець скористався позиційною помилкою захисника і пробив у дальній нижній кут. Цей гол став 650 у професійній кар’єрі Кріштіану. На 60-й хвилині Зінедін Зідан замінив свою головну зірку.

Але гості не залишили опонента без відповіді. Вже за декілька хвилин на табло загорілась ще одна одиниця. Грізманн і Вітоло розіграли комбінацію, яку вдало завершив француз. А ще за 2 хвилини вже Атлетико міг виходити вперед. Не вдалим вибиванням Карвахаля скористався Коке і, здавалось, напевне розстрілював Наваса, але Кейлор потягнув удар іспанця.

В заключні хвилини команди могли обмінятись голами, але Корреа не встиг на простріл Грізманна, а удар зі штрафного від Рамоса відбив Облак. Нічия 1:1, яка зовсім не на користь Реала. Вершкові залишаються третіми і як раніше програють Атлетико 4 очки.