Реал знову без перемоги

Новий рік мадридський Реал розпочав не набгато краще, ніж закінчив попередній. Останнім матчем для галактикос у 2017-му стало програне Барселоні Ель-Класико 0:3. 2018-й мадридці відкривали гостьовим матчем проти Сельти. Команда з Віго теж проводить не найкращий свій сезон. Якщо миинулого розіграшу цей клуб грав у єврокубках та перебував у відповідній зоні в чемпіонаті, то зараз вони йдуть лише 13-ми.

З перших хвилин в складі вершкових вийшов Бейл і наприкінці першого тайму вистрілив дублем. Щоправда до цього господарі зусиллями Васса відкрили рахунок. 1:2 – з такими цифрами на табло команди пішли на перерву. Матч перебував під контролем вершкових до середини другого тайму. Все почалось із дещо не точного дального пострілу від Хоні. Згодом Кейлор Навас привіз пенальті, збивши Аспаса, але з позначки Яго кіпера Реала не переграв.

Свято господарям приніс Гомес, який за 8 хвилин до кінця матчу ударом головою приніс нічию своїй команді. Гості мали шанс рахунок зрівняти, але фортуна того вечора була на боці Сельти – 2:2. Цей результат дуже потішив Барселону, яка свій матч впевнено виграла і збільшила перевагу над Реалом до 16 очок. Ця втрата очок для підопічних Зідана стала вже п’ятою, ще тричі галактикос зазнавали поразки.

Дуже розлюченим після матчу був захисник мадридців Марсело, який у інтерв’ю одному із іспанських видань не стримав емоцій і вилаявся:

Ми дуже розчаровані, це просто й***ний потоп. Працюємо над тим, щоб вийти з цієї ситуації, але нам не зовсім вдається.