Ребров аплодує стоячи: Українець забив ефектний м’яч за Ференцварош. ВІДЕО

В 11 турі чемпіоната Угорщини Ференцварош Сергія Реброва приймав Мезекевешд. Команда на тижні оформила собі путівку в 1/16 Кубка Угорщини, перемігши Ельоре 3:1. У старті з’явилися усі три українці: Ігнатенко, Зубков та Харатін.

Уже на 9-ій хвилині команда Реброва повела в рахунку. Голом відзначився Данило Ігнатенко. Українець відгукнувся на передачу Барбоси з кутового і в один дотик з правої переправив м’яч у ворота. 1:0. До слова, це перший гол Ігнатенка за Ференцварош.

Ihnatenko első gólja a Ferencvárosban

Ihnatenko megszerezte első gólját a Ferencvárosban, az ukrán középpályás a Mezőkövesd elleni rangadón szerzett vezetést csapatának.

Опубліковано M4Sport Субота, 2 листопада 2019 р.

Але господарі зуміли відігратися вже на початку другого тайму. Буду Зівзівадзе зрівняв рахунок. Більше голів в цьому матчі не було. Тож, у підсумку 1:1. Ференцварош наразі займає третю сходинку в чемпіонаті після Фегервара та Мезекевешда.

Читай також: Чемпіонство як нездійсненна мрія. У суперника Динамо в Лізі Європи знову невдача